Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat működhet egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat működhet egy 26 éves férfi és egy 17 éves lány között?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csak komoly válaszokat kérnék.
2022. aug. 9. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
59-es, nem csak nők irogatnak ide, több férfi is írta hogy nem működnek érthető módon ezek a kapcsolatok. Pár oldallal odébb valaki írta hogy szintén volt egy ilyen kapcsolatban, és hogy mennyire nem működött neki se.
2022. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
90%
63-mas akkor figyelmedbe ajánlom az első kettő oldal válaszait. Bőven vannak akik ellenzik.
2022. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
0%

#62


A rovat látogatójának többségét liberális-feminista nők teszik ki 60%-ban, akik önmagukat diplomás, csinos, boldog párkapcsolatban elő, jól kereső nőknek mutatják be. Őket követi kb. 30% incel, akik kb. 22-35 éves kor között vannak. Ezért van az, hogy az incel vitákban ellepik a női kommentelők a topikot, és kiosztják őket nagyon durván. Ezek a nők azonban nagyon szélsőséges nézeteket vallanak, ők voltak azok, akik annak idején engem osztottak ki, amikor megcsalt (egy másik) barátnőm. A példákat lehetne még sorolni, de mindegy. A stílust felismerem, ebből a női kemény magból származott a barátnőm befeketítése is, kommentekkel ezelőtt, hogy csak szexre kellettem neki, ami nyilvánvalóan hazugság.

Az eredeti #61-es komment pedig már a jó ízlés határát is sértette, ezért lépett közbe a Moderátor, mivel privátban közöltem, hogy mi folyik itt. A rovat maradék 10%-át pedig a hétköznapi emberek teszik ki.


Aki aktívan tevékenykedett, (kötekedett), az a 1-2 embert leszámítva, az a 60%, akiket a százalékarányukból és a stílusukból felismerek.


Normálisabb női kommentelők, (pl. Genya, aki ritkán ír ide) nem mennek el idáig.


Ha azt mondtam volna, hogy 27 évesen volt egy 65 éves barátnőm, akkor is hasonló igénytelen vita lett volna, mert ennek a kemény magnak a feszültség levezetés a célja. Vagyis ugyanazért vannak itt, mint az incelek.


Ennyi a történet röviden.

2022. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén, az hogy ha egy 65 évessel összejössz majd 30 évesen, nem is zavarna annyira. Mondjuk ott már tényleg fennállhat egy hátsó szándék a fiatalabb részéről. Meg mondjuk ott is kérdés az idősebb beszámíthatósága, jó valószinű hogy 65 évesen nincsenek ilyen gondjai még, de az évek alatt ott is le tud épülni az elme gyermeki szintre, amit a fiatalabb ki tud használni saját célra. Egy 18 éves sincs sokszor felnőve fejben. Volt nálunk tanuló 18 éves lány, egy pár évvel voltam csak idősebb nála, de ég és föld volt az életfelfogásunk. Sokszor olyan blődségeket beszélt olyan gőggel hogy alig akartam elhinni. A korabeliek sem voltak az ész magaslatán. Persze mikor már tényleg éltek pár évet a nagybetűs életben akkor már változott a hozzáállásuk. De sokuk pont ezért szalad bele óriási butaságokba, mert még tapasztalatlanok. És sajnos sok náluk idősebb férfi pont ezt akarja kihasználni.
2022. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

#64


Ez már végre egy normálisabb stílusú komment volt. Ugyan nem értek egyet mindennel, de ebbe már nem kötök bele.


Nos, csak annyit mondok, hogy én szívesen elfogadnék egy vonzó 60-as barátnőt, például olyat, mint amilyet Sütő Enikő. Mondjuk akkor, mire leszek 35 éves. Mert jelenleg nem vagyok az ő szintjén, még sokat kell fejlődnöm.


Amúgy a 18 éves lánnyal való kapcsolatom szétesésem óta nem voltam olyan korú lánnyal. Utána rögtön belevetettem magam a csajozásba, és lefeküdtem innen az oldalról egy 22 éves nővel. Nem akarom magam sajnáltatni, de ő mondjunk tényleg kihasznált engem, mert az exét akarta velem elfeledtetni.


De nem haragszom rá

2022. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

A Kérdező eredeti kérdésére még azért reagálnék, mert a vitával elment az idő.


Az a helyzet, hogy az emberi képességek részben tanultak, részben örökletesek. Én a hagyományos szociológiai magyarázat(?) helyett inkább azt mondanám, hogy a nevelés helyett az intelligencia az, amely meghatározza az ember jövőjét - ehhez vegyük még hozzá azt is, hogy az ember alapszemélyisége sem változik az esetek többségében, és máris látjuk, hogy az emberi sorsok nagyon hamar eldőlnek.

Ha jól tudom, 17 éves korra az emberi intelligencia elnyeri a stabilitását, onnantól már alig változik.


Hogy hozzak egy példát:


Ma már tudjuk, hogy a jövedelem és az intelligencia kapcsolatban van egymassal. Tehát megjósolható, hogy aki alacsony intelligenciával rendelkezik, annak a jövedelme is kevés lesz. Más szóval: a szegények általában azért szegények, mert nem intelligensek: nem látják meg a lehetőséget a tanulásban, ezért sokszor képzetlenek, ami a szegénységbe visz. stb.


A fenti gondolatot leosztva a kérdés szereplőire:


A 17 éves lánynak egyetlen hátránya lehet, ez pedig a tapasztalatlanság, bár ha szociális ember/népszerű lány, ez is pótolva lehet. Ha az ő intelligenciája magas, a 26 éves srácé viszont alacsony, akkor hosszú távon nem lesznek együtt, sőt, az is megjósolható, hogy a csaj fogja kirakni a pasit.


Az intelligencia ugyanis nem változik, tehát aki fiatalon intelligens volt, az később is az lesz, és aki fiatalon buta volt az később is az lesz.


Ebből pedig eljutunk egy félelmetes következtetésre:


A naiv fiatalok (15-20 évesek) egy része SOHA nem fog megkomolyodni. Mert ahhoz intelligencia kell, akinek pedig az nincs, az 20-30-40 évesek is komolytalan marad. Éppen ezért a társadalomban paradox módon vannak okos fiatalok, és buta idősebb emberek is.


Minden jót kívánok, és elnézést, ha valakit valamivel megsértettem.

2022. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!