Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat működhet egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat működhet egy 26 éves férfi és egy 17 éves lány között?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csak komoly válaszokat kérnék.
2022. aug. 9. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
90%
20. Te miről beszélsz? Nem mostanában találkoztál fiatalokkal, mi? Egyetlen általános iskolás ismerősöm sincs akiből az lett volna amit még akkor mondott, hogy szeretne lenni. Hogy lenne már egy 13-14 éves felnőtt?
2022. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
93%

#20


A nő 25 évnél kezdődik vagy 30! Tapasztalat, majd ha ráunsz a gyereksírásra hogy korlátolod akkor lesz tapasztalatod hogy engedd az útjára hagyd élni.


Sok olyan nő van akit megfogtak tizenévesen és 25 - 30 évesen még kiakar próbálni dolgokat és hiába idősebb vágyni fog arra az ismeretlenre.


"17 évesen az ember már csak 1 évre van a felnőttségtől."


Max papíron lesz 18!

2022. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
0%

#21


Elon Musk már 12 évesen játékprogramot írt, amit el is tudott adni. Ez van, egy igazán intelligens ember már gyerekkorban is leleményes.

2022. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
91%
Bepróbálkozna nálam egy ilyen öreg pali én körberöhögném. Keressen a saját szintjén. Mondjuk ott már gondok lehetnek, lehet van olyan lúzer hogy a korabeli nők nem állnak vele szóba, aztán azért próbálkozik tinilányoknál.
2022. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
0%

#24


"Bepróbálkozna nálam egy ilyen öreg pali én körberöhögném."


A tinilányok meg előszeretettel állnak szóba az ilyen öregekkel. Nekem például vén 25 éves fejemmel, 18 éves barátnőm volt. Na, erre varrjál gombot.


Egyébként ha mi pasik 25-26 évesen vénemberek leszünk, a nők, akik közül egyeseknek már 15 évesen már 20 éves feje, teste van, mikor kezdenek öregedni? Ti akkor 21-22 évesen már öregek vagytok?

2022. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
91%

25 Az mondom hogy gratulálok a kitartott golddigger barátnődhöz 😃🤡🤡🤡


Arról nem beszélve hogy egy 17 éveshez igen, öreg vagy. Egy 25 éveshez nem. Egy 40 éveshez meg még fiatal. Ennyi.

2022. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
0%

#25


A volt barátnőm a tanult, és a szüleinél lakott. Személyesen ismertem az édesapját és az édesanyját is, jártam is hozzájuk. Nem volt tehát kitartott, jóval normálisabb csaj volt, mint amilyen te lehetsz az előítéleteiddel.


25 éves pasi és 18 éves lány kapcsolatáben senki sem öreg a másikhoz, mivel ez a kor pont a klasszikus fiatalság kora. Normális esetben az ilyen korú lányok idősebb pasit választanak a 17-18 éves tini fiúk helyett, akik a saját fingjukon röhögnek.


Arról nem is beszélve, hogy rám mondani, hogy öreg: vicc. Nagyon jó géneket örököltem, helyes srác vagyok, mindig fiatalabbnak néztek engem mint amennyi voltam. Szemben a nálam fiatalabbakkal, akik közül némelyiknek drótot lehetne fonni a szakálából, meg sokkal idősebb, kiéljt fejük van.


tavaly az egyik szezonmunkán 17-20 éves srácokkal dolgoztam, hát ledöbbentem, mert 8-10 evvel idősebbnek néztek ki. LOL.

2022. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
0%

Vagyis #26-nak ment az előző válaszom.


#27 voltam.

2022. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
Az már rég nem igaz, hogy a lányok korábban érnek, mint a fiúk. Mivel manapság csak a férfiakkal szemben vannak elvárások, azok viszont egyre nagyobbak, ők érnek hamarabb. 30 év alatt én még nem láttam nőt, csak kislányt.
2022. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
2%

#29


Dehogynem. A legtöbb lány 15-16 évesen testalkat és arc alapján kinéz 20-nak. Rendes nagy feneke, nagy melle van. Sőt, némelyiknek olyan nagy hátsója van, hogy csak nézek, hogy ez meg mi a franc? Gondolkodásban meg nincs mit érni, mert kb. ugyanolyan, mint az átlag felnőtt nő, ebből a szemszögből nem változik.


Bocsánat, ha ezzel megbántok valakit, de ha ebben a topikban megtehetik azt, hogy sértő módon 25-26 éves srácokat leöregeznek, akik kb. vagy pontosan felnőtt korú fiatal lányokkal járnak, akkor mondjuk ki az igazságot is a nőkről. #27 voltam.

2022. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!