Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti egyetértettetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti egyetértettetek volna ezzel a döntéssel, ha a férfi jelenti ki?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyok együtt, tőbbnyire megszakítással

+ óvszer védekezünk.


Párom egyszer se panaszkodott hogy neki ez rossz lenne, megszakított élvezet stb., ő javasolta.


Nála 1 évvel idősebb barátja 24 évesen ikrek apukája lett, tök cukik a lanyok, de azóta is az anyàt hibáztatja (nem túl jó kapcsolat), amiért nem szedte rendesen a tablettát.


Párom megmondta nekem, hogy szerinte ez a módszer megbízhatatlan, ki tudja mindig figyel-e erre a nő, jobb ha a férfi dolga elsődlegesen a védekezés, meg ha nem sikerül, akkor ott azonnal lehet látni/szólni az aktus alatt, de a tabletta az nem ilyen. Plusz tisztában van vele mennyire egészségtelen a nőnek.


Nem lett belőle igazán konfliktus, sőt egyetértettem vele, hogy én jó eséllyel elfelejtgetném a gyógyszert... nem direkt csak szétszort vagyok. Azt megmondtan neki h egészséges kapcsolatban viszont van bizalom h a nő nem akar a másik kárára teherbe esni. Illetve azt is el kell fogadni, hogy nincs 100%-os védekezés. Aki szexel, annak gyereke lehet.


Amúgy tényleg, minden szinten látszik, hogy ez abszolút nem az önzőségről szóló döntés volt részéről, egyszerűen csak kontrollos ember...


Ami viszont más szinten szerintem még gondot okozhat.

Nem féltékenykedik, hagyja hogy azt tegyem, ami boldoggà tesz, meg megyek a kis céljaim felé, tamogat, de alapvetően azt szereti, ha a dolgok úgy mennek, ahogy neki jó.


Sose volt igazi vitánk még, szerinte ezzel nem lehet megoldani semmit, ha nekem kell valami amihez nem fűlik a foga, nem hisztivel szoktam elérni, hanem elmondom háromszor, ha nem érti, a 4. Alkalommal egy kicsit taktikásabb vagyok, vagy legalább kimondatom vele, miért nem megy neki, amire megkértem. Ilyen amúgy nem sok volt, amiről tudom, hogy esze ágába se lenne megcsinálni, azt ráhagyom (pl: tipik probléma pasiknál h akármilyen programra a nője kedvéért sem megy el, más baràtnőim is tapasztalták. Én erre azt találtam ki hogy megyek egyedül, vagy van elég barátnőm, akit érdekel az is, ami páromat nem.)


Meg nem érzem, hogy nincs beleszólásom a dolgokba, csak ő extrán kiakad, ha valami nem úgy megy, ahogy gondolta...


Engem jobban kiakasztanak olyan f*szságok, hogy sosem ugyanabba a fiókba teszi vissza az ollót, ragasztót. XD



tegnap 16:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
32%
autobiotikum. XD *anti
tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Együtt kell döntsetek a kettőtöket érintő dolgokról. Közös megegyezéssel.
tegnap 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

7-es, pontosan így értette, ahogy mondtad. Hogy a nők elintézik ezt maguknak, mert a haverjával mindenképpen úgy vélik, az anyuka szándékosan nem szedte a tabit, csak ultra szívas hogy még ikrek is lettek. Aztán végül még az anyuka akart szakítani, amit az apa a gyerekek miatt nem akart,azóta f*s a kapcsolatuk, de együtt vannak. Szóval hogy ilyesmit ő véletlen se akar, inkább húz ő gumit.


Kétségtelen szívás ez a nőnek. Egyszer elszakadt az óvszer telibe. Én megmondtam hogy sürgősen megyünk eseményutániért, mert határozott idejű szerződéssel nincs az az Isten, hogy én be merjek vàllalni egy babát. Most sincs határozatlanom sajnos, azt mondta a főnök, 2 ev múlva meglátja, megint csak egy kismama helyett tudnak alkalmazni. :(

tegnap 17:13
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
Jó, mit keressel még mellette és még le is fekszel vele? Inkább ezzel a kérdéssel kellene foglalkozni és nem vele!
tegnap 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
A tablettának túl sok mellekhatása van. Értékelném, ha mindig gumit húzna. Megpróbáltuk. Kínszenvedés neki. Eskü 40 perc alatt alig megy el. De a tabletta mellett meg fasza lenne ha fájna a fejem meg nem lenne libidóm. Migrénes vagyok, az orvosom kvázi megtiltotta h szedjem. A másik ok, amiert nem javasolja, hogy "azert el kéne fogadni, hogy genetikailag hízékony alkat vagyok, mast nem tehetek, de le kéne fogyni azt a 10 kilót, nem még rontani rajta a tablettával." Nyilván nem megyek hozzá soha többet. Pedig nő.
tegnap 17:17
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező válaszolsz a kérdésemre?


MINEK VAGY MÉG VELE?

tegnap 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Mert előtte nem kellettem senkinek, csak azzal a mondattal közeledett felém bárki is, hogy komolyat nem akar.
tegnap 17:29
 18/32 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem kéne dugni, ha ennyire nem bíztok meg egymásban. Vagyis ez a férfi biztos nem bízik meg benned. Most az az indok, hogy mi van, ha nem szeded rendesen, mintha valami buta kisgyerek lennél, aki erre se képes. Holnap meg az az indok, hogy mi van, ha félredugsz és összeszed tőled valamit... Vádaskodni tud, nem egy felelős felnőtt. Arról nem is beszélek (micsoda lepontozást fogok kapni), hogy én mondjuk csak olyan emberrel és olyan kapcsolatban fekszem le, akivel azt is át tudom beszélni ha ne adj Isten, becsúszna a gyerek.


"Plusz tisztában van vele mennyire egészségtelen a nőnek."

Én pl egészségügyi okból szedem. Különben ha nem szedném, akkor kb évente mehetnék jó eséllyel elég komoly műtétekre. Amúgy ezek már nem olyan tabletták, mint a 70-es években..

tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

#17


Komolyra most se kellesz jobb ha tudod...

tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Ez a pasi nem tisztázta velem, mik a szándékai, de minden barátom ismeri, én is az övéit, szóval részéről ez több mint egy szexkapcsolat, de én elköteleződesnek nem erzem. Minden komoly kapcsolatban élő barátnőm kerek-perec megbeszelte, tudta a párjával, hogy azért vannak együtt, hogy egy nap házasok legyenek, mert ez a cél.


Amelyik férfi nem tudja ezt eldönteni, minimum az lenne a fair, ha elmondaná, hogy bizonytalan abban, ez-e a cél részéről. Ha kimondaná, otthagynám.

tegnap 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!