Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Párommal egy helyen dolgozunk. Új munkatársakat keresünk és a párom feladata, hogy interjúztassa Őket.

Nagyon sok önéletrajz érkezett. Egyikre se mondtam semmit, már a 20.-nál járt mikor jött egy fiatalabb lány. Őt körbe vezette az épületen. Itt már kicsit furcsáltam, mert eddig a többit, aki nem vele egykorú volt Őket nem. Itt arra hivatkozott, hogy én említettem neki, hogy amikor én jöttem, az apukája ekkor körbe vezetett és emiatt Ő is körbe vezette.

Ezután elküldte egy olyan lány az önéletrajzát, aki nagyon szép. Rákerestem, mert ismerős volt és láttam, hogy az összes képe a közösségi médián abból áll ki, hogy fehérneműs képeket rak ki, és kihívó dolgokat csinál.

Én jeleztem páromnak, hogy nem szeretném Őt, mert aki odakerül azzal párom foglalkozik betanítás, segítségnyújtás stb.

Mikor eljött interjúra párom a kérésemre nem külön helységben interjúztatta, hanem egy elkülönített részen, de mégis ott van a többi kolléga. (Elsősorban mindig a szakmai tapasztalatot néztük, de neki semmi nem volt ezért is furcsáltam, hogy miért akarja behívni)

Két kollégám jött oda cukkolásból, hogy nagyon irigyli páromat, hogy ilyen bomba nőt vitt el kettesbe és, hogy hívjam fel, hogy mostmár jöjjenek le és adják át nekik. Illetve egy másik fiú kollega mondta neki, hogy kirázta tőle a hideg, olyan jól néz ki, vegye fel dolgozni. Talán ezen idegesíthettem fel magam.

Ezután Őt is körbe vezette az egész területen, ahol már nincs kolléga és ketten vannak.

Nekem nagyon rosszul esett. Beszéltem is vele, de azt mondta semmi jelentőssége. Mondtam, hogy de Ő is így reagált volna. Erre az volt a válasza, hogy de nekem ehhez nincs felhatalmazásom, hogy én interjúztassak egy fiút.



tegnapelőtt 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Önbizalom hiány nagyon ordít nálad ..
tegnapelőtt 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Tipikus iskolapéldája annak, hogy miért nem szabad egyhelyen dolgozni a párunkkal.

Ha valaki szép, az nyilván szipatikusabb másoknak, de az még nem jelenti, hogy lenne bármi köztük. Fölösleges ennyire féltékenynek lenni szerintem.

tegnapelőtt 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt több szép lány, de egyik sem keltett bennem féltékenységet.
tegnapelőtt 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem sem feltétlenül egészséges egy helyen dolgozni, pont az àltalad vàzolt dolgok miatt, màsrészt pedig lelkileg baromi labilis lehetsz,teli kisebbségi komplexusokkal, önbizalom hiánnyal,lelki sérülésekkel.
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!