Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-35 év közötti nők, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-35 év közötti nők, mennyire jöttök zavarba, ha egy jóképű férfi, akit már látásból ismertek, szemezni próbál veletek?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagy és nyitott az ismerkedésre. Megjelenik előtted egy jóképű férfi, akit már párszor láttál, de még nem beszéltetek, és megpróbálja felvenni veled a szemkontaktust.

Zavarba jössz? Viszonzod a férfi jelzését? Lehet belőle folytatás, ha a férfi megszólít téged?



tegnap 20:14
A kérdező szavazást indított:
Zavarba jövök, és minden erőmmel leplezem, hogy tetszik
Zavarba jövök, de megpróbálom viszonozni a jelzést
Nem jövök zavarba, viszonzom a jelzést
Egyéb, leírom
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem jövök zavarba, és nem érdekel. Ha szemezni akar, forgatom a szemem, hogy vegye az adást.
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Attól még csak azért mert jóképűnek gondolja magát még nem lesz egyből szimpatikus valaki. Szemezni próbálhat, ha szimpatikus visszanézek, ha nem az akkor elfordítom a fejem s ha tovább bámul akkor idegesíteni fog.
tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha szimpatikus szemezek vele, ha nem, akkor ignorálom. Zavarba annyira nem hoz. De én “csak” 24 éves vagyok.
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Aki felnőtt férfiként szemez, mint egy tini, az nem fog érdekelni.
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem szoktam szemezni, észre sem venném szerintem. Akikkel beszélgetek, azokra ránézek, de akivel nem mert idegen, azt nem bámulom mint egy hülye, akkor sem, ha jóképű.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Én is úgy vagyok vele, mint az 5-ös. Valószínűleg észre se venném. Ha egy idegennel valahol, például tömegközlekedésen összeakad a szemem, akkor tovább nézek, akkor is, ha egyébként vonzó az illető. Akikkel meg látásból ismerjük egymást, azokkal általában köszönő viszonyba kerülök elég hamar, így ha egy ilyen illető akarna kikezdeni velem, simán tudna beszélgetést is kezdeményezni, ha akarna.

Az ilyen szemezés szerintem inkább szórakozóhelyeken működik, ha az ember ismerkedési célzattal megy.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekes dolognak tartom ezt. Ha ismerkedni akar, kezdemènyezzen beszèlgetèst, mint a felnőtt emberek.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos kb minden ilyesmitől zavarba jövök, pedig nem vagyok már kamasz :D

Ez egyéni pszichés adottság :D


Ha a pasi nem elérhető, akkor megpróbálom leplezni, hogy tetszik, aminek hosszabb távon az a vége, hogy egy taplónak fogok tűnni.

ma 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jövök zavarba. Mélyen belenézek és várom a reakciót.
ma 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!