Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 és 30 közötti férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 és 30 közötti férfiak, nektek mennyi időbe telt szerelembe esni a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
júl. 17. 07:40
 1/8 October15 ***** válasza:
58%

Több mint valószínű, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én akkor kezdek kapcsolatként hivatkozni valamire ha már a szerelem rész megvan. :D


Oké volt 1 kivétel, 2 hét után elegem lett és szakítottam.

júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban ismertem meg, májusban kezdtünk járni és augusztusban lettem biztos benne, hogy már szerelmes vagyok az első csók után. De ez minden embernél más.
júl. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es az első csókkal meddig vártál?
júl. 17. 09:34
 4/8 October15 ***** válasza:
Kérdező... "és augusztusban lettem biztos benne, hogy már szerelmes vagyok az első csók után." akkor szerinted meddig várt az első csókkal? :D Augusztus a 8. hónap, május az 5. vond ki az 5-öt a 8-ból és megkapod a választ. [Ami mondjuk 25-30-as korosztályban nagyjából 2,9 hónappal hosszabb mint az indokolt.]
júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha márciusban csókolta meg?
júl. 17. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

#5 március 25-én ismertem meg, május végén kezdtünk járni és augusztus 25-én csókoltam meg először.


#4 Nincs olyan, hogy indokolt hosszúság. Mindenki maga érzi mikor áll készen rá.

júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 hét netes ismerettség+1 12 órás randi. Azóta össze is házasodtunk:)
júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:
44%

Kérdező: Szövegértés könyörgöm...


6.: Persze, senki nem mondta hogy személy szerint neked hamarabb kellett volna vagy bármi, de azért az álltalánostól nagyon messze van ez a 3 hónap, nagyjából 3 hónapnyira egészen pontosan. :D

júl. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!