Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak oda a 18-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a 18-25 éves lányok sok 30-40 év közötti férfiért?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább fordítva szokott lenni.
2023. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Csak szeretnék, hogy oda legyenek.
2023. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Fordítva szokott lenni.

Ha létezik is vonzalom a lány részéröl az ilyen idösebb férfiak felé, azt vagy anyagiak reményében vagy törödésért cserébe teszik.

2023. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Az utolsó barátnőm (24 éves) a szakításunk után összejött egy 52 éves férfival. Fél évig "erőlködtük" egy 27 éves lánnyal. Randik, szex is, stb. Kiderült, hogy végig szeretője volt egy 59 éves embernek. Értem én az első 3 válaszolót, valóban az ellenkezője a gyakoribb, de megesik így is...
2023. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
A mai tiniknek a szülei nem feltétlen játsszák jól a szülői szerepeket, így "kell" nekik valaki, akik ezt pótolja. De ez csak "Tegyük fel, hogy".
2023. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Sérült nők/lányok(hiányzó apa gyerekként, elvált szülök/apa sosem vagy alig foglalkozott vele) esetén elöfordul hogy kialakul egyfajta apa komplexus, és erre azok a férfiak nagyon rátudnak játszani felismerik a sérülteket és ki is használják.

2023. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os

Tisztában vagyok vele igen. A kialakulóban lévő kapcsolatos lányt verte az apja fiatalon. Ez meg az előszobája az apa komplexusnak, de gondoltam hátha nem, nem jött be. Viszont akivel együtt voltam (4 évig egyébként), nála semmi ilyen nem volt. Ő csak beleszeretett egy sokkal idősebb férfiba. Hozzáteszem, azért egyik Úr se úgy néz ki, mint a mai magyar átlag "50-es"

2023. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Jóval idősebb pasihoz vagy a pénzéért "vonzódnak" vagy valami traumája van az adott lánynak.
2023. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fujmar
2023. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

apakomplexus... bár azok lehet idősebekkel kezdenek..

én személy szerint azért kezdenék egy 10 évvel idősebbel (maximum) mert nagyon valószínű hogy érettebb mint egy korombeli (ami nekem azért fontos), tudja hogy kell bánni egy nővel. persze ez csak azoknál ilyen akik még nem kis pólyás apuci kicsi lányai, mert náluk egyértelműen pénz miatt megy és az apakomplexus.

2023. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!