Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 ember közötti vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ember közötti vonzalom kialakulásáról kialakult egy irracionális kép a fejemben, mit tehetnék az ellen, hogy ez máshogy legyen? Többi lennt?

Figyelt kérdés

Mindig is féltékeny típus voltam és ez a furcsa kép a fejemben még csak ront is a helyzeten. Tehát következő a "tévképzetem": ha egy férfi meg egy nő megismerik egymást és mondjuk van 2 közös érdeklődésük, és mondjuk 1-2 közös tulajdonságuk(pl elfogadóság, kedvesség) de ez csak az érem egyik oldala, a másik oldala pedig az, hogy a férfi igénytelen, túl sokat beszél, untatni tudja a másikat, lusta, csúnya és esetlen éshát mondjuk egy csodabogár, teljesen más vilag, sosem volt még barátnője, nőnél 10 évvel idősebb

A lány ezzel szemben igényes, sportos, jó beszélgetőpartner, szép, normális és talpraesett.

Lényeg az, hogy az agyam egy olyan forgatókönyvet tud létrehozni a fejemben amiben az van, hogy egy nő meg egy férfi között 1-2 közös érdeklődési kör, tulajdonság miatt, tud vonzalom kialakulni, holott a pár közös pontot leszámítva a férfi meg a nő ég és föld.

Hogyan tudnám megváltoztatni ezt a képet a fejemben?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2022. jún. 28. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vonzalom lehet is eg és föld emberek közt is kezdve a kémiátol. Ossze is johetnek kapcsolatra is az irracionalis szerelem miatt.


Csak hosszutavon nem lesz működőképes. Az garantált.

2022. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek köze sincs a féltékenységhez!

Te vagy a "a férfi igénytelen, túl sokat beszél, untatni tudja a másikat, lusta, csúnya és esetlen éshát mondjuk egy csodabogár, teljesen más vilag, sosem volt még barátnője, nőnél 10 évvel idősebb" férfi.

Igen lehet ettől még vonzalom, de mivel sosem kapod össze magad, ez nem is fog kiderülni.

2022. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem hivod el randizni? Igy van, kapd ossze magadat es hivd el valahova
2022. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es,ha nem tetszenel neki,akkor nem beszelgetne veled valoszinuleg
2022. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok az akit leirtamy én igényesnek, sportosnak, normalis beszelgetopartnernek tartom magamat es nem csodabogarnak

Valamit kifelejtettem: egy olyan kép van a fejemben, hogy a nőnél elvaras hogy a ferfi igenyes, normalis beszelgetopartner, sportos, produktiv stb legyen, de megis van egy olyan kep a fejemben, hogy a nő ezek felett szemet tud hugyni csak amiatt mert a férfival van 1-2 közös érdeklődési körük

Tehat lenyeg az hogy 1-2 kozos erdeklodes, tulajdonsag miatt eltud tekinteni egy csomo kriteriumtol

2022. júl. 4. 14:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy ég és a föld a két ember, még meglehet a kölcsönös vonzalom egymás felé. Ez nem ettől függ amit te írtál. Hagyd haladni a dolgokat a megfelelő irányban és ne gondold túl. Alakul az magától
2022. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én azt értem, de hogyha valaki nem felel meg egy nő elvárásainak, és max van 1-2 közös bennük abbol nem lehet vonzalom
2022. júl. 4. 17:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne te döntsd el helyette, hogy neki megfelel e vagy sem. Hidd el, ezt ő maga is tudja, hogy neki mi a jó és mi az ami nem.
2022. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én csak ugy általánosságban irtam amit irtam

nyilván nem tud egy normális nő elvonatkoztatni egy férfinél hiányzó előfeltételektől csak azért mert van egy két közös pont

szerinted ha egy nőnek fontos a kinézet meg az hogy valaki jó beszélgetőpartner legyen akkor összetudna jönni egy olyannal aki csunya, nem fürdik, kb rohadnak a fogai, tul sokat beszél csak azért mert van egy-két közös bennük?

2022. júl. 4. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyunk ég és föld.
2022. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!