Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok férfit miért részegítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfit miért részegítenek meg ennyire a nők, hogy teljesen irracionális módon is képesek viselkedni értük?

Figyelt kérdés

Pl. felnőtt nő teljes eltartása. Ez agyrém. Olyan mintha lenne egy gyereked, csakhogy ő felnőtt korú és munkaképes.

Sok pasi meg élvezettel megy bele ebbe, sőt még élvezi is hogy függ tőle a nő.

A nő meg egész nap Internetezik otthon meg fetreng a napágyban.


A férfi pedig hajt mint a disznó és mit kap? Esténként egy puncit, esetleg meleg vacsorát (bár sok nő erre sem hajlandó manapság, mert ő nem házi cseléd ugye)


2020. dec. 6. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Azért elég sok mamahoteles férfi is létezik, aki odaköltözik valami nőhöz. Talán az lakás költségeibe belead, de a kaja, tisztítószerek, miegymás már nem jut eszébe.

Hagyjuk már ezt, szerintem manapság sokkal több független és önálló nő van, mint férfi.

Magam körül meg lehetne nézni a 25-30 éves korosztályt.

Míg mi nők eltartjuk magunkat és megpattantunk otthonról, amint munkába álltunk, addig a nagy "férfiak" élvezik azóta is anyu szoknyájának a melegét.

Ha oda is költözik valami nőhöz egy férfi, akkor meg elvarja, hogy kiszolgálja, mint anyuci. Akkor hogy is van ez, ki a gyerek?

Nem akarok általánosítani, de magam körül EZT látom.

Te meg amúgy szintén mamahoteles vagy, nem áll fenn a veszélye, hogy bárkit is eltarts. Mi a probléma?

2020. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
P.I.N.A. a férfiak alfája és omegája. Ezért voltak háborúk, erre ment már rá rengeteg vagyon és élet. Egy biológiai kód a DNS-ben, ami mindent felülír.
2020. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyenek köré sztem sokkal nagyobb hisztit rendeztek, mint amennyit érdemel.

Ez egyáltalán nem jellemző, és ezt te is tudod, csak ki kell valahogyan adnod magadból a szar életed miatti feszültséget. Az, hogy van pár ilyen... Hát kit érdekel.

Nem mintha nem lenne jócskán példa arra is, hogy a felnőtt férfiak úgy vannak kezelve a feleségeik által, mint egy 12 éves kölyök, akire főzni, mosni, takarítani kell.


Ez van.

2020. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

"Míg mi nők eltartjuk magunkat és megpattantunk otthonról..."

Én meg az én környezetemben ezt olyan nőktől láttam vagy hallottam róluk, akik enyhén szólva nehéz természetűek értsd neveletlenek.

2020. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Elenyészően kevés nőt tart el a párja, viszont anyuci a felnőtt Fiat sokkal több. És még ki is szolgálja.
2020. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Mert a noknel van minden punci (ez egy oriasi fegyver).
2020. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Ára van ha fullos, edzett, ápolt, energikus, de nyugodt nőt akarsz magad mellé. Dolgozó nő soha nem lesz 10/10-es, egyszerűen nincs rá idő és energia.
2020. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Több albérletben élő csoró férfi van , mint jó módú mama hoteles.. p
2020. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Persze, mindenre van példa, biztos vannak neveletlen nők, ahogy mamahoteles pasik is, ahogy olyan nők is, akiket eltartanak.

Ezért felesleges ez az általánosítás.

Én 21 évesen elköltöztem, az exem a kapcsolatunk utolsó évében lépte meg azt, hogy hozzám költözzön egyáltalán.

És csak a vita ment azon, hogy az albérleten felül mégis milyen költségekbe kellene még beszallni.

Kvazi elvarta volna, hogy etetve legyen, mint otthon. A takarításon is csak a harc ment állandóan.

30 éves emberről beszélünk.

Nő vagyok, fiatalabb is vagyok, mégis jobban megállok a lábamon, mint ő, hiába van több éve keresete.

Az meg legyen részketkérdés, hogy ki neveletlen és ki nem, a kérdés szempontjából ez nem mérvadó. Neveletlen volnék? Oké. De eltartom magam? Igen.

Akkor mi a kérdés?

2020. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#1 aztán anyuci jár át takarítani heti 2x... a nagy önfenntartó, felnőtt nőkhöz, akik verik a mellüket, hogy ők gyedül élnek.
2020. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!