Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párválasztáskor a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztáskor a nőknél miért dominál szinte mindig a tudatalattijuk?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezed őket, elmondják, milyen férfit képzelnek el maguk mellé: kedves, rendes, családcentrikus, az érzelmeit kimutatni képes, hűséges, figyelmes, udvarias, stb...


Aztán valami rejtélyes ok miatt mégis mit látunk nagyon gyakran? A pasi, akivel vannak, flegma, "kihaénnem", nagymenő, közönyös, érzelemmentes, tapló, alázós, hűvös, nagydumás/süketelős, "mácsó", gyakran tetovált, hátrafordított baseballsapkás, fülbevalós és káros szenvedélyekkel él. Szóval nem kimondottan illenek rá az első bekezdésben említettek.


Egyértelmű, hogy ez a párválasztási "rituálé" a nőknél nem tudatos - tehát beismerni nem fogják soha, hogy a 2. csoport férfitagjaihoz vonzódnának, mégis nagyon gyakran ez van. Még saját magukhoz sem őszinték a nők - hogy várhatják el tőlünk, férfiaktól, hogy akár csak egy szavukat is elhiggyük ezek után?


Ki mit gondol erről, miért van ez? Nálunk, pasiknál miért nem különülnek el ilyen élesen a tudatos és a tudatalatti vágyaink?



2017. ápr. 27. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Napi általánosító kérdés.

Tehát már minden nővel beszéltél és mindegyikkel voltál is.Avagy pár ilyenbe belefutottál és akkor mindenki ilyen.Értem.

2017. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Unalmas ezek a"a nők miért mindig.. " kezdetű kérdések. Nem mindig és nem csak a nők.

Srácok, nem unjátok már ezt a szidalmazást, sírást minden áldott nap? Ettől nem lesz jobb azbéletetek

2017. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

NEM?! Tényleg, én nem azt vettem észre...

10/8 pasas rám sem néz, mert kicsi a mellem, a seggem és nincs rajtam tíz kiló smink.

Bezzeg a szilikonos szpósszájú cicababára mind felkapja a fejét. Ennyit erről.

2017. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
#3: álomvilágban élsz...😐
2017. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a párválasztásnál sincs helye általánosításnak...van ilyen nő, de van másmilyen is...sokat számít a szocializáció, intelligencia, a tapasztalatok a párválasztás során ( mindkét nemnél!)
2017. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem különül el, mert ti tudatosan és tudat is a már említett szopósszájú szolicicákra vágytok, a többség számára csak a külső számít.

Van pár naiv romantikus lélek, aki felsorolja, hogy legyen házias, aranyos, gondoskodó, stb. De azért gondolatban egy ugyanilyen szopósszájút lát maga előtt, akinek majd szétrobban a mellein az otthonka, és seg.gbe lehet rakni a konyhaasztalon. ;)


Én meg megyek, és kidobom a férjem, mert se tetoválása, se baseball sapkája, de még egy qurva cigit se szívott el mióta ismerem, úgyhogy rájöttem, hogy nem is kell. :(

2017. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Na, a napi troll megjött.
2017. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ennek nagyrészt a kínálat hiányosságának az oka. A férfi/fiú ismerőseim legnagyobb része két végletbe sorolható amíg az ember nem ismeri meg őket mélyen. Az egyik az itt felsorolt én vagyok a kakas a szemétdombon akik közül nem egyben csalódtam pozitívan mert kiderült hogy okos és lehet vele beszélgetni de rengeteg aki 0-24ben képes ezt a stilust nyomni és illenek rá a sztereotípiák. A másik aki bár remek társaság és tényleg kedves figyelmes nem bulizós siltes sapkás hülye gyerek abban semmiféle dominancia nem fedezhető fel. Nem áll ki magáért épp csak bocsánatot nem kér amiért él vagy teljesen irányítható várja hogy te cselekedj te dönts te legyél a "férfi" a kapcsolatban. Márpedig ha ezzel a két véglettel szembesül az ember számomra pl vonzóbb a siltes sapkás idióta akinek el kell viselni a stílusát de domináns lehet vele beszélgetni és értelmes ne adj isten vezető alkat. Én személy szerint lusta voltam keresgèlni a kihaénnem típusúak között mert nem az én világom ami gondot okozna a baráti kör miatt és mert nem egyszerű kiszűrni kik azok akik a stílus mögött normálisak. Viszont a másik banda tagjai semmit nem képesek megmozgatni bennem még úgy sem hogy van köztük aki jól néz ki. Így vártam türelemmel. Aztán jött a parom aki vezető alkat de érzelmes kedves segítőkész. Persze ő is tele van hibákkal de ezek számomra tolerálhatóak a korábban említettekkel szemben. Viszont nem mindenki fut bele ilyen pasikba. Emellett nem mindenkinek ugyanazok a vágyai és ahogy írtam egy menő hülye gyereknek is millió olyan tulajdonsága lehet amit a külső szemlélődő nem lát így nem tudhatod nem kedves érzelmes stb-e a párjával. Ahogy az se biztos hogy az aki a külvilág szerint kedves aranyos érzelmes stb férfi nem veri el otthon az asszonyt mint a lovat.

Nem vonhatsz le mélyre menő következtetéseket a látszat alapján külső szemlélődőként mert ezek fals információn alapulnak.

2017. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*Szerintem ennek nagyrészt a kínálat hiányossága az oka.
2017. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szazmillio ilyen kerdes volt mar. Nekem olyan a baratom abszolut, amilyet leirnek, hogy milyet szeretnek. Karos szenvedelyei vannak, mert dohanyzik, de kb ennyi. Az iszogatasbol is kezdunk kinoni. Egyebkent meg abszolut olyan, amit az elso bekezdesben soroltal.
2017. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!