Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok férfit miért részegítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfit miért részegítenek meg ennyire a nők, hogy teljesen irracionális módon is képesek viselkedni értük?

Figyelt kérdés

Pl. felnőtt nő teljes eltartása. Ez agyrém. Olyan mintha lenne egy gyereked, csakhogy ő felnőtt korú és munkaképes.

Sok pasi meg élvezettel megy bele ebbe, sőt még élvezi is hogy függ tőle a nő.

A nő meg egész nap Internetezik otthon meg fetreng a napágyban.


A férfi pedig hajt mint a disznó és mit kap? Esténként egy puncit, esetleg meleg vacsorát (bár sok nő erre sem hajlandó manapság, mert ő nem házi cseléd ugye)


2020. dec. 6. 09:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem járt át anyuci takarítani, bármilyen hihetetlen is.

Szörnyű a gyűlölet és irigység, ami némelyikőtökből ömlik.

2020. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a században a manipulációs technikákat jó keményen alkalmazza sok nő és férfi is, nagyon divat lett sajnos. Ha nekem barátom vagy ismerősöm ilyesmiben van, akkor egy-két határozott és empatikus mondattal helyreteszem úgy, hogy megkérem, gondolkodjon el azon, amit mondtam, az ő döntése, én megadtam a segítséget (és általában el is gondolkodnak). A szándékos nárcizmus ellen igenis fel kell szólalni, ez emberi felelősségünk, szerintem. 34N.
2020. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem mindegy Balázska, mikor te meg mamahotelben élsz?
2020. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
#9. Arra céloztam, hogy ebből fakadó légkör miatt "kényszerülnek" "dobbantani" otthonról. A másik meg, hogy nagyon könnyen az ember nyakába tudják itt varrni a mamahotelt, miközben fingjuk nincs arról, hogy az iletőnél milyen a családi dinamika, kiszolgálják, nem szolgálják, miért szolgálják, ha szoogálják, más területeken ő kiszolgálja e a családot stb...
2020. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
Csak éppen nagyon nem mindegy egy 30 éves fickónál, hogy vegyünk egy Pesti 290-300 nettós átlagot (vidéken 200), ha átlag ember az adott személy (és nem 500 ezres mérnök), abból kimegy neki 140 rezsivel, 60 a kaja, meg sok más, ott van ha albiban él hogy marad jó esetben ebből 20-30 ezre hónap végére. Még ha mamahotelban él, akkor pl 140-150 ezret félretesz és 1 év alatt lesz másfél milliója. 7 év alatt meg lesz 10 és már vehet egy kis lakást 30 pár % indulóval hitelre. Még az albis 40 évesen is jó eséllyel albis lesz, mert bizony nem lesz 10 milliója sehogyan sem. Ezt felejtik el sokan a nők. Az megint más ha ketten tolják a szekeret a nővel (vagy tehetős a család), de itt szingli pasikról van szó.
2020. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én 30 éves mamahotelesemnek 0 megtakarítása volt, sőt, tartozásai voltak.

Minden eset egyedi, de a saját történetem hadd ismerjem már, hadd írjam már le.

2020. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy hiteles lakása mert mamahotelben összespórolt önerőre, ez így tiszta. A probléma azzal van, hogy emellé tízből kilencszer társul az is, hogy életképtelen, lusta, anyafüggő pasi lesz belőle. Hozzáteszem ez a szülők felelőssége nagyrészt. Mamahotelben is kellenének elvárások, mosson, főzzön, takarítson magára, dolgozzon, intézzen ügyeket, és máris pozitívan jön ki a dologból.
2020. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!