Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 és 40 év közötti egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 és 40 év közötti egyedülálló nők! Járnátok Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés
Ha esetleg megint fenn lenne Tinderen és szívezne titeket, adnátok neki egy esélyt?

júl. 26. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert süt róla, hogy egy öntelt nárcisztikus köcsög.
júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, milyen magas, de olyan alacsonysoványférfi feje van. Én meg a magas, sötét hajú, markáns, mackós pasikat szeretem. Ráadásul túl labilis és lobbanékony, amitől nőiesnek látom. Abszolút el tudom képzelni, hogy néha földhöz vág ezt-azt vagy felpofozna vagy közölné, hogy nem vagyok egy jó nő, csak átlagos, de neki éppen megfelelő vagyok és minek sminkelek, neki attól nem leszek szebb és minek veszek magassarkút (még a végén magasabb leszek nála), és XY a jó nő, de annál esélye se lett volna, ezért van velem, de nem baj, hogy átlagos vagyok, mert ő is átlagos.

És kidobnám a sminkkészletemet a szemétbe, mert neki sminkeltem, de minek és elkezdeném magam annyira átlagosnak látni, hogy nem mernék kilépni a kapcsolatból, mert elhinném, hogy annyira átlagosan ronda vagyok, hogy úgyse tartana szépnek más férfi se. Virágot mindig a legolcsóbb muskátlit adná, azt is csak szülinapra, és ha étterembe mennénk a kedvemért, azt hallgatnám végig az odaúton, hogy mennyibe fog ez kerülni (nekem, mivel én fizetem nő létemre), aztán amikor megkörnyékezne egy rivális, vörös rózsacsokrokkal bombázna és szerelmes e-maileket kezdene küldözgetni meg azt rebegné, hogy annyira gyönyörű vagyok és elkezdene pazar éttermekbe meg moziba cipelni én meg addigra kiismerném és halálosan unnám az egészet, de nem tudnám otthagyni, mert még mindig hinnék benne, hogy átlagos vagyok és úgyse találnék jobbat.

júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem kéne mert alacsony.

Tipikus önbizalom hiányos agresszív törpe.

júl. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem az esetem. A férfias férfiakat szeretem.
júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem neki van erőszakbotránya?
júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Olyan meleg fiús kinézete van. Tehát semmiképp.
júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem
júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!