Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti egyetértettetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti egyetértettetek volna ezzel a döntéssel, ha a férfi jelenti ki?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyok együtt, tőbbnyire megszakítással

+ óvszer védekezünk.


Párom egyszer se panaszkodott hogy neki ez rossz lenne, megszakított élvezet stb., ő javasolta.


Nála 1 évvel idősebb barátja 24 évesen ikrek apukája lett, tök cukik a lanyok, de azóta is az anyàt hibáztatja (nem túl jó kapcsolat), amiért nem szedte rendesen a tablettát.


Párom megmondta nekem, hogy szerinte ez a módszer megbízhatatlan, ki tudja mindig figyel-e erre a nő, jobb ha a férfi dolga elsődlegesen a védekezés, meg ha nem sikerül, akkor ott azonnal lehet látni/szólni az aktus alatt, de a tabletta az nem ilyen. Plusz tisztában van vele mennyire egészségtelen a nőnek.


Nem lett belőle igazán konfliktus, sőt egyetértettem vele, hogy én jó eséllyel elfelejtgetném a gyógyszert... nem direkt csak szétszort vagyok. Azt megmondtan neki h egészséges kapcsolatban viszont van bizalom h a nő nem akar a másik kárára teherbe esni. Illetve azt is el kell fogadni, hogy nincs 100%-os védekezés. Aki szexel, annak gyereke lehet.


Amúgy tényleg, minden szinten látszik, hogy ez abszolút nem az önzőségről szóló döntés volt részéről, egyszerűen csak kontrollos ember...


Ami viszont más szinten szerintem még gondot okozhat.

Nem féltékenykedik, hagyja hogy azt tegyem, ami boldoggà tesz, meg megyek a kis céljaim felé, tamogat, de alapvetően azt szereti, ha a dolgok úgy mennek, ahogy neki jó.


Sose volt igazi vitánk még, szerinte ezzel nem lehet megoldani semmit, ha nekem kell valami amihez nem fűlik a foga, nem hisztivel szoktam elérni, hanem elmondom háromszor, ha nem érti, a 4. Alkalommal egy kicsit taktikásabb vagyok, vagy legalább kimondatom vele, miért nem megy neki, amire megkértem. Ilyen amúgy nem sok volt, amiről tudom, hogy esze ágába se lenne megcsinálni, azt ráhagyom (pl: tipik probléma pasiknál h akármilyen programra a nője kedvéért sem megy el, más baràtnőim is tapasztalták. Én erre azt találtam ki hogy megyek egyedül, vagy van elég barátnőm, akit érdekel az is, ami páromat nem.)


Meg nem érzem, hogy nincs beleszólásom a dolgokba, csak ő extrán kiakad, ha valami nem úgy megy, ahogy gondolta...


Engem jobban kiakasztanak olyan f*szságok, hogy sosem ugyanabba a fiókba teszi vissza az ollót, ragasztót. XD



tegnap 16:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
tegnap 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy kicsit össze vissza. Mi is a kérdés pontosan?
tegnap 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm én is azt akartam megkérdezni, hogy micsoda a kérdés értelme #1. 🤣
tegnap 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hát, hogy ilyen fontos kérdésekben nála kell legyen a kontroll.
tegnap 17:00
 5/32 A kérdező kommentje:
Az apróságok nem érdeklik, de azon meg én bosszankodom
tegnap 17:01
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fontos kérdésekben? A védekezés? Megegyeztél vele kérdező!
tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%

"Párom megmondta nekem, hogy szerinte ez a módszer megbízhatatlan, ki tudja mindig figyel-e erre a nő, jobb ha a férfi dolga elsődlegesen a védekezés, meg ha nem sikerül, akkor ott azonnal lehet látni/szólni az aktus alatt, de a tabletta az nem ilyen. Plusz tisztában van vele mennyire egészségtelen a nőnek."

Ha jól értem, ezen akadtál fenn. Most így utólag, mit rágódsz ezen?

Én ott helyben rákérdeztem volna, hogy most akkor azért használunk óvszert, mert félsz, hogy átverlek?

Lehet, hogy csak bénán fogalmazta meg.

De ha így gondolja, akkor én le nem feküdnék vele többet. A terhesség a nőnek nagyon szívás, nem tudom egy becsúszott babánál miért a férfi az áldozat. A nő teste megy tönkre, ő lesz 9 hónapig nyomorult, az ő karrierje megy rá, stb.

Persze tudom, hogy vannak olyan nők, akik ezzel manipulálják a férfiakat, de ha ez felmerül bárkiben, hogy én az ilyen típusú nők körébe tartoznék, azonnal szakítanék vele.

tegnap 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem kérte ki a veleményem, de egyetértettem vele. Csak egyre több ilyen dolog van. Pl: összeköltözés. Annyit mondott, hogy majd, de semmi konkrét terv nincs. :(


Barátnőm azt mondta, lehet meglesz erre is a kedve, de nem biztos, hogy velem. És a végtelenségig ne húzzam így, ha szerintem nem jó külön.

tegnap 17:04
 9/32 anonim ***** válasza:
11%

Van amugy esemény utáni tabletta is.

Amugy minden ferfi felfoghatná ezt ha nem akar gyereket hogy védekezik. A nők tipikusan "véletlen" szokták felcsináltatni magukat. Nem egy ilyen van.

tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lett belőle igazán konfliktus, sőt egyetértettem vele, hogy én jó eséllyel elfelejtgetném a gyógyszert..."


Szedjed a gyógyszert és ha nem veszed be a tabit, illetve csökken a hatása pl. autobitikum mellett akkor szépen teherbe essel ha pont termékeny időszakban leszel ő meg jól pitsán rúg mert "direkt" csináltad. Te bajod!



Az óvszer és tabi használata a (talán legjobb) védekezési módszer módszer. Semmilyen "időben kihúzom", vagy csak gumizik.

tegnap 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!