Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit mondtok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit mondtok olyan férfinak, aki csak bemutatkozik, rengeteg randiajánlatot tesz, s nem engedi, hogy minimálisan se beszélgessetek?

Figyelt kérdés

Tartalmilag nem tudsz vele beszélni, nagyon röviden beszél és csak azt mondja, hogy: "A ...nál vagyok 9kor, gyere randizni", azután "A ...nél vagyok, akkor ma randizzunk" és nem engedi, hogy randi előtt pár dolgot se beszéljetek meg, főleg róla.

Megkérem szépem, hogy azok a kedves nőtársak ne válaszoljanak, akik minden gyors randira ugrani tudnak és egyetértenek ezzel.

Nagyon szépen köszönök minden hasznos hozzászólást és példamondatot :) .



ma 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én voltam olyan férfival randizni, akivel nem beszéltünk előtte... leszólított, értelmesnek tűnt, elmentem vele. Randi előtt nekem ez "belefér". Utána nem (és randi közben sem). Nekem fontosak egy kapcsolatban a meghitt, komoly beszélgetések. Nem bírnám elviselni, hogy találkozók között nem beszélgetünk, ha próbálnék, akkor meg folyton leráz és nem is mondja meg, mikor lenne alkalmas.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy szexkapcsolat csak nem?
ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

“Kösz nem”


Miért randiznék olyannal akivel még csak nem is beszéltem addig? :D

ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a kérdésed!? Miért mennél el randizni valakivel, akivel még nem is beszéltetek? Ennek semmi értelme. Nem mennék el ilyen emberrel randizni. Randizni azzal megy az ember, akihez már vonzódik, szimpatikus neki. Abban nincs semmi vonzó, hogy valaki csak beböfög egy helyszínt.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, a kutyája, hogy parancsolgasson neked? "gyere randizni" - menjen a jó édes anyjába az ilyen!
ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, remélem, érzed, az egy teljesen más helyzet, amikor valaki odamegy hozzád élőben, udvariasan bemutatkozik és elhív valahova, mert tetszel neki. De aki írogat a másiknak félmondatokat és utasítgatja, hogy menjen vele randizni, az egy tahó. Nem ugyanaz!
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy jó csávó mondja ezt sok csaj simán menne. A nők jelentős része olyan a jó pasikkal mint az incelek egy plázacicával. Instant ugranak az ösztöneik miatt.
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!