Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ferfi a nore mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi a nore mosolyog az jel?

Figyelt kérdés
tegnap 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, mivel ugye, nem látunk a másik ember fejébe. Annak idején volt egy szép lány, aki néha mosolyogva köszönt nekem. Később aztán kiderült, hogy nem azért mosolygott, mert tetszettem neki. Persze, ez nem így derült ki, hogy nekem ezt konkrétan megmondta, de a lényeg az, hogy nem emiatt mosolygott, mert úgymond "jelet akart nekem adni".
tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ennyi nem jel.
tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőként általánosságban mindenkire mosolygok, de ettől még nem akarok tőlük semmit.
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
tegnap 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem
tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennyi?

ez semmit sem jelent, gyerekek ilyenkor ellopják a másik elől az utolsó csokit

tegnap 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!