Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik pozitívabb, biztatóbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pozitívabb, biztatóbb? Ha a férfi mosolyogva integet egy nőnek, vagy ha odaszól valamit?

Figyelt kérdés

tegnap 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez így, mindenfajta kontextus nélkül abszolút megválaszolhatatlan.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk azt szólja oda, hogy " Hé , paraszt! Melyik út vezet Budára?"
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb, ha odaszól, hogy " Hé , paraszt! Melyik út vezet Budára?" és közben mosolyogva integet.
tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
...majd a naplementében körbe sétàljàtok a làpot...😀☺️😎
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

#3 köszönöm

Majdnem megfulladtam a nevetéstől

Profi vagy

A 2-es voltam

Tudtad fokozni

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jót röhögtem mindegyiken! Annyira viccesek vagytok!
tegnap 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért pontoztál le minket, ugye
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nen kaptam érdemben választ. Odaszól pl. Jól vagy?mi újság stb. Ilyesmire gondoltam nem idiótaságokra.
tegnap 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam, hogy mosolygva eldobok egy annyit, hogy "cső". De erre van egy sajátos stílusom és testbeszédem ami miatt jót szoktak nevetni. De én az osztó oldalon vagyok, szóval...
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
A mosolygás csökkenti a vonzalmat a nőkben. Egy tanulmányt olvastam erről. Egy sub simpséget sugall átlagban. Oda szólással pedig kimutatod h domináns vagy és zavarba hozhatod vele.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!