Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szűzen szándékozik házasodni? (Miért és hány éves vagy?)

Figyelt kérdés
Én igen és érdekelne mások hozzállása is... 28F

okt. 11. 10:06
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

„Nevetséges 😃 Majd ti is rájöttök miután szexeltetek hogy ez az egész túl van misztifikálva, akkor meg itt fog sìrni a szátok hogy nem tapasztaltatok eleget. Meg majd jön a kìvàncsisàg hogy màs vajon milyen lehet”

Az a nevetséges, hogy magadból indulsz ki. 😃

tegnapelőtt 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
#41 nekem volt több kapcsolatom amit szerettem volna megéltem szexuálisan. :)
tegnapelőtt 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
#42 És? Egyéni szocprobléma. :)
tegnapelőtt 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Azért gondolod így, mert még szűz vagy.

Ha találkozol egy férfival, akivel egy hullámhosszon vagytok, szerelmesek lesztek, aztán közlöd vele, hogy esküvőig nincs szex, hát ott lesz vége a nagy szerelemnek. Aztán majd lehet fröcsögni, hogy milyen szemetek a férfiak.

tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés 😃 Cipősboltba is ha elmész és tegyük fel nem a megfelelő méretű cipő van benne felpróbàlod és nyomja a làbadat akkor ennyi volt? Azt fogod hordani életed végéig? Mit szólnál ha beszólna valaki emiatt hogy rossz cipőt húztál , volt a làbadon cipő hujjuj 😆
tegnapelőtt 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

„Azért gondolod így, mert még szűz vagy.”

Továbbra is magadból indulsz ki. Az megvan, hogy én nem te vagyok?

„Ha találkozol egy férfival, akivel egy hullámhosszon vagytok, szerelmesek lesztek, aztán közlöd vele, hogy esküvőig nincs szex, hát ott lesz vége a nagy szerelemnek.”

Ezzel is sikerült mellényúlnod, mert férfi vagyok és heteró. Ha meg valaki nem tetszik, akkor egyszerűen nem ismerkedek vele tovább. Szerintem nem bonyolult.


„Puding próbája az evés 😃”

Legalább valamiben egyetértünk. 😃

„Cipősboltba is ha elmész és tegyük fel nem a megfelelő méretű cipő van benne felpróbàlod és nyomja a làbadat akkor ennyi volt? Azt fogod hordani életed végéig? Mit szólnál ha beszólna valaki emiatt hogy rossz cipőt húztál , volt a làbadon cipő hujjuj 😆”

Tudtad, hogy a cipők nem emberek? Mondjuk ha te tárgyként kezeled az embereket, akkor miért nem mondod ki nyíltan? Félsz, hogy cipőnek néznek és megtaposnak? 😆

tegnapelőtt 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Te is tàrgyként kezeled nem? Aki mem szűz az egy elhasznált romgyal egyenlő a szemedbe 😃 Akkor miről beszélünk?
tegnapelőtt 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
#47 A szóban történő valamihez hasonlítás az mióta egyenlő a konkrét tárgyként való kezeléssel? 😃
tegnapelőtt 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%
#48 Mióta faterod Pilóta 🤣
tegnapelőtt 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!