Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szűzen szándékozik házasodni? (Miért és hány éves vagy?)

Figyelt kérdés
Én igen és érdekelne mások hozzállása is... 28F

okt. 11. 10:06
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%

Mert olvastam es biztosan emlekszem ra, hogy nincs benne ilyen leirva, hogy aki szexel, az egy rongy.

De nem vagyok vallasos, egyaltalan. Aki meg igen, es ilyen szinten…arrol megvab a velemenyem :)

okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
#15 Szóval beismered, hogy saját magaddal vitázol, mivel én sehol nem állítottam olyat, hogy a Bibliában ez a rongyos hasonlat benne lenne. Ha meg az utolsó mondatoddal azt feltételezed, hogy vallásos vagyok, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak. :)
okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Akkor honnan szedsz ilyen fszsagot, hogy aki hazassag nelkul el szexualis eletet, az rongy?🤣vagy ez az alapfelfogasod?
okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
0%
#17 Még mindig nem tetszik a hasonlat? Miért?
okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
62%
#9 Oké akkor úgy mondom hogy egy normális értékrendekkel bìró ember miért vàlik rongyá ha szexel házassàg előtt? Mitől kevesebb mint aki nem? Elmagyarázod kérlek? Tanìts mester 🤣🤣
okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
10%
#19 Mert a szabados életmód nem azt tükrözi valakiről, hogy olyan normális lenne az értékrendje. A szexuális aktus egy bensőséges dolog, amit akárkivel nem oszt meg az ember. Ugye elég béna magyarázat lenne, hogy hupsz megbotlott és pont beleállt egy bré. Aki mégis megosztja, ám nem az mellett köteleződik el, akivel megosztotta, az életében már meghozott legalább (!!!!) egy hibás ám fontos döntést. Így marad a kérdés, hogy mi szükségem legyen egy olyanra, aki hibás döntést hoz meg egy fontos dologban?
okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
72%
#20 Jó de akkor ezek szerint ha vàrok a szüzességgel beleszeretek valakibe és megtörténik a dolog ,majd zàtonyra fut a kapcsolat mondjuk nem miattam hanem a màsik miatt akkor egy szar elhasznált rongyà vàlok a te szemedben? Tévedni emberi dolog. Ez alapján neked nincsen normális értékrended.
okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
0%

#21 Tévedni tényleg emberi dolog, főleg ha a szerencsejátékosok tévedéséről van szó, ami részedről egy érvelési hiba. 😉

Az állítás szempontjából meg teljesen mindegy, hogy házasság előtt, vagy azután fut zátonyra a dolog. Ha már a testiség megtörtént, akkor a döntése hibás volt.

okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
61%
#22 Az élet is egy szerencsejáték valamilyen szinten. Azért megtalálni azt az embert akivel minden passzol és le tudsz élni egy életet kb olyan mint elsőre 21-t dobni black jakcken ha már ìgy ehhez hasonlìtjuk.
okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Apukam en harom kapcsolatban voltam ezelott, haromszor hagytak el.

En elkotelezodtem volna, ok nem akartak.

Miert is lennek ettol rongy?

Te meg honnan veszed azt, hogy ela akarsz/fogsz majd koelezodni valaki mellett csak azert, mert hazassag utan szexeltek? En nem elsosorban papiron akarok elkotelezodni, hanem erzelmileg.

Ha teged csak egy papir tart ossze a novel, akivel evente egyszer szexeltek majd, mert olyan szar lesz, az a te problemad.

Az akarkivel szexeles meg a nehany emberrel valo szex, ami tobb eves kapcsolatokat takar, krvara nem ugyanaz.

okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!