Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szűzen szándékozik házasodni? (Miért és hány éves vagy?)

Figyelt kérdés
Én igen és érdekelne mások hozzállása is... 28F

okt. 11. 10:06
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
De egyebkent mi alapjan osztogatod itt a tanacsokat? Nem is volt meg kapcsolatos, honnan is tudnad, milyen elkotelezodni valaki mellett testileg/lelkileg?🤣🤣🤣
okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%
#23 A döntési jog viszont nem szerencse, hanem gondolkodás kérdése. Ahogy a blackjack játékban is el lehet dönteni, hogy 19-re húzol-e lapot, úgy az életben is el tudod dönteni, hogy belemész-e egy bizonytalan döntésebe és ezzel 100%-ban ráhagyod-e magad a szerencsére. És itt kezdődik a hozzáállás kérdésköre. 🤔
okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
0%

„Te meg honnan veszed azt, hogy ela akarsz/fogsz majd koelezodni valaki mellett csak azert, mert hazassag utan szexeltek?”

Talán mert az előtt köteleződnék el, mint hogy összekössem valakivel az életem. Tudod sorrend.

„Az akarkivel szexeles meg a nehany emberrel valo szex, ami tobb eves kapcsolatokat takar, krvara nem ugyanaz.”

Viszont mind a kettő meggondolatlan döntésen alapszik.

„De egyebkent mi alapjan osztogatod itt a tanacsokat?”

Mert kérdezték, én meg válaszoltam. 😅

okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
69%

Es mi alapjan akarsz elkotelezodni ugy, hogy nem is ismered azt, akit elvennel?

Mi van, ha nem passzoltok? Ha te mindennap szexelnel, neki meg eleg a havi 1 ? Vagy egyaltalan nem akar? Vagy rajon, hogy masokkal is akar meg? Vagy te ? Akkor mi lesz? Leelsz egy eletet egy boldogtalan hazassagban? Nem lepnel ki, mert fogadalmat tettel es er ez neked annyit, bogy megnyomoritsd miatta kettotok eletet ? Egeszen mas definicioink vannak a “meggondolatlan dontesekrol”.

okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
50%

"Ahogy a blackjack játékban is el lehet dönteni, hogy 19-re húzol-e lapot, úgy az életben is el tudod dönteni, hogy belemész-e egy bizonytalan döntésebe és ezzel 100%-ban ráhagyod-e magad a szerencsére."


Na de azt semmi sem garantálja hogy 19-t húzol elsőre. Lehet csak 3-at. Aki így áll hozzá az tényleg jobb ha nem "játszik" és szűzen örök magányban hal meg

okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

#28 Továbbra is a szerencsejátékosok tévedésénél tartasz.

Arra gondoltál már, hogy azért így „szelektálok”, mert egy hasonló értékrendűvel szándékozom összejönni?

„Na de azt semmi sem garantálja hogy 19-t húzol elsőre.”

Ahogy a nyeréshez sincs szükségem 19-re. A jókívánságokat meg továbbra is köszönöm! 🙃

okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
61%
#30 Sok sikert 😉 Figyelmedbe tudok ajánlani 1-2 Amerikai szektát , ott lehet találsz hozzàdillőt :D
okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
0%
#31 A szektákat meghagyom neked, ha már annyira jártas vagy bennük. 🤭
okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
61%
#32 Köszi én nem szorulok rá hogy ilyen helyen keresgéljek ellenben veled..🤭
okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
#33 Mert én miért szorulnék rá, ha te nem? 😅
okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!