Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szűzen szándékozik házasodni? (Miért és hány éves vagy?)

Figyelt kérdés
Én igen és érdekelne mások hozzállása is... 28F

okt. 11. 10:06
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Korábban ezt írtam egy hasonló témájú kérdéshez:

Nálam alap, hogy olyan emberrel nem kerülök intim kapcsolatba, akinek nincs komoly és elkötelező szándéka, mert nekem meg az van. Szerintem a kísérletezgetés és kalandozás sokkal inkább állatias, persze mindig azt próbálják beállítani normálisnak, amit a többség csinál, de az nem feltétlenül jó. Nyilván, ha ismerkedik két ember, akkor szóba kerül majd a szexualitás is előbb-utóbb és sokminden más is, amiből előrevetül az együttélés minősége, de főleg érzelmi szinten dől ez el. A szex meg csak egy dolog, ha ketten jól érzik együtt magukat, akkor nem lehet nem örömet szerezni testileg is egymásnak. Persze értem én, hogy nektek ürügyként ki kell próbálni több mindenkivel, mert úgy éreztétek volna lemaradtok valamiről és az egónak is kell a visszaigazolás, hogy mennyire kellendő vagy a húspiacon. Viszont én más vagyok, ne tévesszetek össze magatokkal.


Úgyhogy egyetértek 1-2 válaszolóval, aki támogatja és érti ezt a szándékot, de leginkább érezni lehet csak ezt egymáson és ha ez megvan akkor mehet a menet minden szinten.

okt. 12. 21:02
 32/49 Senior Séf ***** válasza:
58%
Kacifántos és buktatókkal teli útja ez a pinához jutásnak.
okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, szerintem tévúton jársz... ítélkezel emberek felett akik próbálkoznak, ismerkednek emberekkel, mernek szeretni, szerelmesek lenni és esetleg elbukni, de te 28 év alatt ezek szerint nem tudtál összehozni egy erős kötődésre épülő kapcsolatot. Ez nem tűnik egészségesnek és biztos megvannak az okai, most meg ideologizálgatsz, hogy miért vagy felsőbbrendű. Szerintem ha annyira stabil szellemű de okos, intelligens, figyelmes, megértő, támogató partner lennél, már boldog házasságban élnél. Amire vered a melled, nem erény.
okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Kb 14-15 évesen még naívan így gondoltam, mikor semmit sem tudtam az életről, a párkapcsolatokról, de aztán megjött az eszem.

Ahogy eltelt pár év, teljesen megváltozott a hozzáállásom, mikor a barátnőim mesélték, hogy ezzel meg azzal szakítaniuk kellett, mert annyira rossz volt az együttlét, unalmas, nem élvezik stb. Hát meggondoltam magam. nem őrültem meg, hogy egy egész életet leéljek úgy, hogy a szex egy gyötrelem számomra, elválni, többször házasodni pedig nem terveztem.

Szóval úgy döntöttem igenis meg kell tapasztalni ezt is még a házasság előtt, hogy ezen a têren is a megfelelő társat választhassam.

Utóbb visszagondolva is jó döntés volt. Borzasztó lenne olyan férfi mellett élnem aki képtelen kielégíteni. Ezt főleg azóta érzem igazán, amióta megismertem, összejöttem, majd hozzá is mentem ahhoz a férfihoz, akivel ezt életemben először, és azóta is sikerült megtapasztalnom.

Több kapcsolatom is volt még előtte, de egyikükkel sem élveztem a szexet,soha nem volt senki mással orgazmusom, nem is volt olyan bensőséges a kapcsolatom senkivel, mint a már férjemmel, akivel igen.

tegnapelőtt 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Az ATV-n volt nemrég egy bejàtszàs egy idős holokauszt túlélő nénivel csinàltak interjút. Pont ő mondta hogy senki sem jobb mint a màsik. Különböző làtásmódok vannak , de tanuljuk meg egymàsét tisztelni,elfogadni és békében együttélni. Attól mert még te nem akarsz szexelni csak egy valakivel egy màsik ember egy szàzadmiliméterrel sem ér kevesebbet annàl aki nem ìgy gondolja.
tegnapelőtt 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy mindenki azt az utat isteníti és sorolja "előnyeit", amit jár, de az nem jelenti, hogy nem létezik másik legalább ugyanolyan "jó". Ez természetesen rám is vonatkozik és nem is tartom magam ettől felsőbbrendűnek, de belém ez a szexuális hozzáállás van kódolva így nem tudok nem eszerint vélekedni, ahogyan ti sem. Felesleges is ezen veszekedni és a kérdés sem hozzátok szólt egyébként! Ennyi.
tegnapelőtt 08:25
 37/49 anonim ***** válasza:

„ítélkezel emberek felett akik próbálkoznak, ismerkednek emberekkel, mernek szeretni, szerelmesek lenni és esetleg elbukni, de te 28 év alatt ezek szerint nem tudtál összehozni egy erős kötődésre épülő kapcsolatot.”

Az ismerkedés is ítélkezésről szól, hiszen azért ismerkedsz, hogy tudj véleményt alkotni, ami alapján képes vagy döntést hozni a kapcsolat jövőjéről. Akiket meg a „mer” szócskával illetsz, azokról egy vicc konklúziója jut eszembe: „Nem vak az a ló, csak bátor.”

Az viszont eléggé ironikus, hogy a kérdezőt ekézed azért, mert „nem tudott” összehozni egy erős kötődésre épülő kapcsolatot. Mert azok mennyire erős … kapcsolatot tudtak összehozni, akik fűvel-fával és még így sincs semmilyen kapcsolatuk ugyanannyi-, vagy még sokkal idősebben se?

Ne tegyél már úgy, mintha a közösülésig vezető út ne lenne tele milliónyi buktatóval. Illetve ha szerinted ez nem így van, akkor ne csodálkozz azon, hogy ami könnyen jön, az könnyen is megy.

„Szerintem ha annyira stabil szellemű de okos, intelligens, figyelmes, megértő, támogató partner lennél, már boldog házasságban élnél.”

Hülyék között is hiába okos az ember… :D

tegnapelőtt 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

"Az ismerkedés is ítélkezésről szól, hiszen azért ismerkedsz, hogy tudj véleményt alkotni, ami alapján képes vagy döntést hozni a kapcsolat jövőjéről. Akiket meg a „mer” szócskával illetsz, azokról egy vicc konklúziója jut eszembe: „Nem vak az a ló, csak bátor.”


De ezt továbbra sem tudom megérteni hogy hogy ismerkedsz valakivel aki rendes , minden klappol de kiderül hogy már nem szűz. Ti meg jaaj hàt sajnos ez nem fér nekem màr bele 😃 Számomra felfoghatatlan.

tegnapelőtt 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

„De ezt továbbra sem tudom megérteni hogy hogy ismerkedsz valakivel aki rendes , minden klappol de kiderül hogy már nem szűz.”

Arra gondoltál már, hogy egy ilyen infó nem teszi vonzóvá az illetőt és pont ezért mégsem klappol annyira minden? 😅

tegnapelőtt 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Nevetséges 😃 Majd ti is rájöttök miután szexeltetek hogy ez az egész túl van misztifikálva, akkor meg itt fog sìrni a szátok hogy nem tapasztaltatok eleget. Meg majd jön a kìvàncsisàg hogy màs vajon milyen lehet
tegnapelőtt 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!