Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadt ki a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a szeretőm amiért elarultam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy román sráccal, akivel egyszerűen szerelem volt az első látásra.

Olyan vonzalmat éreztünk egymás iránt mint még soha.

A szexuális vonzalom az egekben volt.

Sajnos neki van már régóta egy barátnője Romániában akit csak nagyon ritkán lát.


Azt mondta nekem hogy nem bízik benne és hogy el fogja hagyni.

Tudom ,tudom...

Ez csak a duma.

És most mindenki azt fogja írni hogy én csak a szexre kellettem neki de ti nem láttátok és nem éreztétek hogy mennyire egy hullámhosszon voltunk.

Mint a friss szerelmesek,azzal a különbséggel hogy neki van valakije.

Mindent meglett amit kértem, kedves volt ,odaado ,ajándékokat vett, még a talpamat is csókolta, láttam rajta hogy szeret.

Az első pillanattol kezdve amikor meglattuk egymást, nem tudtunk egymás nélkül élni.

Aznap amikor meglatott, o is érezte hogy mi ketten össze fogunk jönni.

Nem csak szex volt ,hanem közös főzés,vasarlas, seta,együtt aludtunk.


Még csak Kb 2 hete tart ez az egesz.


Tegnap nalam volt és láttam hogy hívta a barátnője.

Nem vette fel,de elkertem a telefonját mert eddig is azt csinálta amit mondtam,nem mondott nemet semmire.

Tehát beleneztem az üzenetekbe és láttam hogy a barátnőjet nem fogja elhagyni egyhamar mivel neki is exakt ugyanazokat írja mint nekem.

De nagyon durvan.

Minden reggel megkerdez hogy mit ettem, őt is megkerdezi.

Délután 3kor hogy mit csinalok, utána őt is megkerdezi.


Szóval ez annyira fájt tegnap hogy hirtelen felindulásból kidobtam a lakásból és Facebookon megirtam mindent a nőnek

Amúgy pont tegnap este ment haza Romániába. 3 hétig ott lesz.

Az úton végig nekem írt, könyörgott hogy ne tegyem tönkre az életet.

Azt mondta hogy hibázott, rajott hogy szereti a barátnőjet és őt választja.

Megkert ezerszer hogy toroljem ki az uzeneteket mielőtt a nő megnezi, de nem töröltem ki.


Reggel a nő látta az uzeneteket elkukdtem neki mindent .

A férfi meg egyszerűen letiltott engem mindenhol.

Vagy nem jelentettem neki semmit vagy túl korán boritottam fel a bilit.

Várnom kellett volna azt hiszem.

2 hét után, nem varhatom hogy engem válasszon csak annyira féltem hogy 3 hétig Romániában a nővel lesz,annyira fájt, hogy nem bírtam tovább.

Ilyen a szerelem sajnos.


Hiába szeretem, annyira megbantott hogy nem fogok vele kibekulni akkor sem ha vissza akarna jönni hozzám.

Tudom hogy csak azért jönne mert a nő elhagyta.

De ha ennyire szereti a nőt, és úgy érzi hogy az élete nélküle romokban hever ,akkor miért feküdt le velem 2 héten keresztül?

Ez nem lehet igazi szerelem köztük!


Jo döntést hoztam vagy nagyon szemét vagyok ?

Kicsit sajnálom hogy ilyen helyzetbe hoztam de talán végre megtanulja hogy a tetteiert felelősséget kell vállalnia.



aug. 10. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
79%

"Megismerkedtem egy román sráccal, akivel egyszerűen szerelem volt az első látásra."


VERSUS:


"En mar massal irogatok, tovább leptem."


Te most tényleg egy idióta céda vagy, vagy trollkodsz? Az 50%-os te vagy ugye mert mindenkit lepontozol aki a nyomorék, szánalmas pofádba leírja, hogy egy utolsó, undorító cafka vagy, aki egyáltalán nem bánta, hogy párja van a román faszinak te akkor is szétraktad neki és még seggbe is betolta mert annyira f@széhes luvnya vagy.

Sőt még mindig megb@szatnád magad vele csak untig elég, hogy venne neked valamit!

Szeretetmorzsákért kefélsz össze-vissza IDEGEN faszikkal és neked normális párkapcsolatod sosem lesz hiszen másra nem vagy jó csak szexre mert riherongy vagy!


Ha meg trollkodsz akkor se vagy normális, hogy ilyen komoly témát fantáziáltál össze!

aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 A kérdező kommentje:

Kezeld még teljesen ingyen is megdugattsm volna magam vele .

Lehet hogy nem hallottál még olyant ,de ez " barátság extrákkal " kapcsolat volt.

Sok szex + némi közös program .


Tetszett nekem ,ezért elvettem.

Nem akartam osztozni, ő meg a csajt választotta.

Ez tok egyszerű.


Ha a nő lennék és kiirnek egy kérdést, hogy a barátom 2 héten át egy magyar nőt dugott éjjel-nappal . Megtartsam vagy szakitsak, nyilván mindenki azt írna hogy milyen szánalmas csicska vagyok hogy ez egyáltalán kérdés a számomra.


Most meg a nőt normálisnak állítjatok be annak ellenére higy nem bánja hogy a faszija velem hetrengett.

És nem csak szex volt !!!

Sok mindent közösen csináltunk úgyhogy még csak azt sem mondatja hogy csak kefelni járt át


De nyilván most én vagyok a cafka meg a r.banc és mindenki más ártatlan és normális.

aug. 13. 15:00
 73/87 A kérdező kommentje:

Nem penzert, nem ajandekokert nem szeretetmorzsakert tettem szét a lábam, hanem mert akartam.

Mert tetszett és akartam.

Ennyi .


Kell nekem is egy dugopajti, ez normális dolog.

Csak nem tetszett hogy van valakije.

Azzal meg nem szamoltam higy a csaj ezek után megtartja.


Tovább lépek. Ez van .

Nincs mit ragozni.

aug. 13. 15:03
 74/87 A kérdező kommentje:

És igen ,talán gonosz vagyok de örülök hogy egy ilyen aljas ember kapcsolatát tönkre tehettem.


Mert bárhogy is bekulnek ki, biztos vagyok benne hogy már nem lesz olyan a kapcsolatuk mint volt.

A Tüske mindig megmarad.


És igen,tudtam hogy van valakije de ahogy már 100x leirtam, az elejétől azt állította hogy nem szereti a nőt és el fogja hagyni.

aug. 13. 15:07
 75/87 anonim ***** válasza:
86%

Te meg voltál olyan idétlen, hogy elhitted amit behazudott neked. Jaj, persze majd pont miattad a "gyémántból" való nemiszervedért elhagyja a hülye párját. Irónia off. 100%, hogy nem először csalta meg és ő tudja nagyon jól csak olyan debil, hogy vele marad. Bár lehet, hogy mégse. Talán a pénz miatt amit haza lapátol! Te meg szánalmasnak nevezed. Inkább te vagy az! Elég volt pár szép szó, ajándék, program azt már szét is tetted neki minden lyukad!!!


Az az egyedüli bajod, hogy a nőjét ugyanazokkal az olcsó dumákkal fűzi be mint téged fűzött.


Ha nem találtad volna meg az üzeneteket akkor még mindig várnád mikor tér vissza és mikor dugassza be ismét az összes lyukad!


Miért játszod el, hogy különb vagy? Ezerszer szánalmasabb vagy mint a másik nő!


Egyedül aki baromira jól járt a román kani, aki ugyanúgy félre fog dugni mint dugott HA a csaj inkább behunja a szemeit a pénz miatt!

aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
100%
(*behunyja)
aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
36%
Jó döntést hoztál. Örülj neki, hogy csak két hétig tartott mert az ilyen kapcsolatok lelkileg tönkre teszik az embert.
aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
88%
77. A kerdezo oruljon neki? Hat nem egy tisztesseges ember.. itt egyedul a baratno lett megalazva..
aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
41%

78#


A kérdező is be lett csapva.

Szerintem jól tette amit tett.


Engem férfiként vert át házas nő. Sokszor bánom, hogy nem jutott el minden a férjéhez mert így megúszta a bűnét és röhög a markában..megúsztam, picit játszadoztam veled, elő vettelek mikor kellett valaki mert lapos volt a házasságom, aztán egyik napról a másikra doptalak mert még is,a férjemmel akarok lenni és leszarom, hogy milyen fájdalmat okoztam neked..


Én ezt éltem át férfiként..


Megérdemelte volna, hogy borítsam a bulit, elhagyja a férje..

aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 A kérdező kommentje:

79, legalább te megertesz.

Termeszetesen fáj

És nem, nem igaz hogy tovább léptem és nem is írogatok senkivel csak arra gondoltam talán az lenne a legjobb, így regisztráltam tinderre de el sem olvasom az üzeneteket.


Ezt az egészet nekem is fel kell dolgoznom.

Szerintem a csaj a pénz miatt nem dobja ki.

Nagyon adakozó a pasi , gondolom neki még sokkal többet ad mint nekem.

Az évi 6 hetet így is kibírja, sőt talán neki is van valakije.

Vagy az is lehet hogy ennyire szereti

Lehet hogy vissza sem jön Nemetbe, lehet hogy otthon marad ezek után.


De olyan van hogy kiderul a dolog és ugyanúgy élnek tovább mint ha nem törtent volna semmi?

Vagy ilyenkor 2 hét mosoly szünet van ?


Tudom hogy én is hibáztam.

De nem győzöm elégszer leirni hogy mindent elsöprő szenvedély volt kettőnk között

Nem tudtunk egymásnak ellenallni!

Nyilván közben megszerettem.

2 hét alatt nem szerelem, de szeretet kialakulhat.

Viszont a tényezők miatt tudtam hogy nem lehet komoly kapcsolat köztünk.

Itt most nem a baratnorol van szó, hanem például a munkája, a nyelv probléma volt , 5 évvel fiatalabb nálam stb stb ...


Ezért elkonyveltem úgy, hogy végre találtam valakit aki tetszik, akivel isteni a szex és addig amíg nem találom meg az igazit ,hetente párszor atjohetne szexelni.

Ember vagyok !!! A noknek is szukseguk van a szexre és 1!!!!állandó szexpartner szuper lett volna.

Már az elején mondtam neki hogy hiába csak szexkapvsolat,nekem nem tetszik és nem tudom elfogadni hogy van valakije.


Feketén fehéren leirta hogy

- nem szexelnek csak veszekednek

- szakítani akar de majd csak januárban tud.

-nem szereti már

- nem akar vele lenni .


Valami olyasmit is írt hogy a nő sokat segít az anyjának Romániában amíg ő itt dolgozik, vezeti a háztartást stb és úgy érzi tartozik neki.

Azt írta, azt teszi amit tennie kell és nem azt amit szeretne tenni mert ha donthetne akkor velem maradna

Tudom, ez csak Duma

De ő nem az első pasi akivel dolgom van és éreztem és láttam rajta hogy szeret!

Talán nem szerelemmel de szeretett.

Annyit nevettünk együtt.

Jol éreztük magunkat egymás mellett .


Mindent megmutattam a nőnek de ő így is megtartja.


P.S.: nem,nem volt anal szex

Azt csak azért írtam a nőnek mert most akárhányszor a pi...ajaban lesz vagy épp a szájába teszi ,akkor jusson eszébe hogy az az én fenekemben volt. De nem volt! :-)


Konkrétan azt írtam neki hogy nyalogassa a férfi.....at,amíg ismét meg nem csalja és csak higy tudja, múlt héten az meg a seggemben volt. Hahahahaha :-)


Fáj, de tudom hogy megerdemeltem.

Egy jó lecke volt számomra.

Lehet higy ismét lesz egy szexkapcsolatom. Nekem ez elég. De legközelebb egy független férfival.

aug. 13. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!