Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadt ki a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a szeretőm amiért elarultam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy román sráccal, akivel egyszerűen szerelem volt az első látásra.

Olyan vonzalmat éreztünk egymás iránt mint még soha.

A szexuális vonzalom az egekben volt.

Sajnos neki van már régóta egy barátnője Romániában akit csak nagyon ritkán lát.


Azt mondta nekem hogy nem bízik benne és hogy el fogja hagyni.

Tudom ,tudom...

Ez csak a duma.

És most mindenki azt fogja írni hogy én csak a szexre kellettem neki de ti nem láttátok és nem éreztétek hogy mennyire egy hullámhosszon voltunk.

Mint a friss szerelmesek,azzal a különbséggel hogy neki van valakije.

Mindent meglett amit kértem, kedves volt ,odaado ,ajándékokat vett, még a talpamat is csókolta, láttam rajta hogy szeret.

Az első pillanattol kezdve amikor meglattuk egymást, nem tudtunk egymás nélkül élni.

Aznap amikor meglatott, o is érezte hogy mi ketten össze fogunk jönni.

Nem csak szex volt ,hanem közös főzés,vasarlas, seta,együtt aludtunk.


Még csak Kb 2 hete tart ez az egesz.


Tegnap nalam volt és láttam hogy hívta a barátnője.

Nem vette fel,de elkertem a telefonját mert eddig is azt csinálta amit mondtam,nem mondott nemet semmire.

Tehát beleneztem az üzenetekbe és láttam hogy a barátnőjet nem fogja elhagyni egyhamar mivel neki is exakt ugyanazokat írja mint nekem.

De nagyon durvan.

Minden reggel megkerdez hogy mit ettem, őt is megkerdezi.

Délután 3kor hogy mit csinalok, utána őt is megkerdezi.


Szóval ez annyira fájt tegnap hogy hirtelen felindulásból kidobtam a lakásból és Facebookon megirtam mindent a nőnek

Amúgy pont tegnap este ment haza Romániába. 3 hétig ott lesz.

Az úton végig nekem írt, könyörgott hogy ne tegyem tönkre az életet.

Azt mondta hogy hibázott, rajott hogy szereti a barátnőjet és őt választja.

Megkert ezerszer hogy toroljem ki az uzeneteket mielőtt a nő megnezi, de nem töröltem ki.


Reggel a nő látta az uzeneteket elkukdtem neki mindent .

A férfi meg egyszerűen letiltott engem mindenhol.

Vagy nem jelentettem neki semmit vagy túl korán boritottam fel a bilit.

Várnom kellett volna azt hiszem.

2 hét után, nem varhatom hogy engem válasszon csak annyira féltem hogy 3 hétig Romániában a nővel lesz,annyira fájt, hogy nem bírtam tovább.

Ilyen a szerelem sajnos.


Hiába szeretem, annyira megbantott hogy nem fogok vele kibekulni akkor sem ha vissza akarna jönni hozzám.

Tudom hogy csak azért jönne mert a nő elhagyta.

De ha ennyire szereti a nőt, és úgy érzi hogy az élete nélküle romokban hever ,akkor miért feküdt le velem 2 héten keresztül?

Ez nem lehet igazi szerelem köztük!


Jo döntést hoztam vagy nagyon szemét vagyok ?

Kicsit sajnálom hogy ilyen helyzetbe hoztam de talán végre megtanulja hogy a tetteiert felelősséget kell vállalnia.



aug. 10. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:

49, szőke,kék szemű ,nagy orrú, nagy farkú


De mindegy

aug. 12. 22:08
 52/87 anonim ***** válasza:
34%
Boríts mindent, az ilyen szutyok mást nem erdekelm :)
aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
Amen
aug. 12. 22:11
 54/87 A kérdező kommentje:
Stay toxic
aug. 12. 23:14
 55/87 anonim ***** válasza:
89%
Hát te klinikai eset vagy
aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök 19,a masikótok egy híjján 20....
aug. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:

Összegzéskent azt mondanám hogy:


Talán én sem vagyok normális


A pasas egy patkány aki megcsalta a barátnőjét és hazudott a szeretőjének hogy el fogja hagyna a nőt.


A nő meg a szememben szánalmas,lement kutyába mivel részletesen elmondtam hogy mi volt , tudja hogy minimum 30x megdugott a párja védekezés nélkül, látta az üzeneteket ahol a pasas taglalja hogy mennyire imád és csak miszajbol van vele , és mégis mintha misem történt volna , a pasival marad.


Na hát egészségére.

Elég gusztustalan.

Tényleg ez " seggbol szájba " dolog ,akkor is ha kicsit primitíven hangzik.


Nekem még csak szeretonek sem kell olyan ,aki a farkát másba martogatja.

Megszerettem volna tartani szexre ,de nem úgy hogy ő most 3 hétig az asszonyt ejjel nappal.........


Hat ,köszönöm nem.

Erre a célra találok ezer másikat

aug. 13. 09:05
 58/87 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy akadt ki jogosan! Azt hiszi, mindent megkaphat? Akkor volt utoljára a kezében a gyeplő, amikor eldöntötte, hogy leáll veled, miközben otthon barátnő várta, akit esze ágában sem volt elhagyni. Innentől kezdve vállalta a kockázatot, hogy nem tudni, mi lesz, hogy reagálsz, stb.

Járhatott volna sokkal rosszabbul is, vannak nálad idiótább hisztérikák is, akik nem állnak meg ott, hogy kitálalnak a barátnőnek, hanem nem riadnak vissza a dolog elleni erőszaktól (mondjuk a kocsid péppé verése), vagy a közösségi média telekürtölése...


Téged se kell sajnálni, tudtad, hogy foglalt, mégis belementél a játékba. Régóta van barátnője, azt is tudtad. Gondolod, hogy te voltál az első "hatalmas " szerelme, miközben otthon várja a stabil háttérország, hogy majd két hétig gyűr, és ezután a pár d-ugás után majd eldobná a teljes addigi életét? Nem igaz, hogy nem jelentettél neki semmit, mert ő marha jól szórakozhatott!

aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező újabb fordulat??? Már megint nem kéne semmi pénzért? Az elején kifejtetted, hogy nem kell azok után ami történt, később azért kibökted, hogy mégis jó lenne, erre most megint soha többé???

Hagyd már.

aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 A kérdező kommentje:

58, de nem értem hogy ha valaki képes megcsalni a párját,akkor miért nem hagyja el ?


Egész végig, akárhányszor szoba került a téma, panaszkodott rá és azt mondta hogy nem szereti.


Akkor miért nem hagyja ott ?

Fiatal ,helyes férfi.

Nyilván találna mást.

aug. 13. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!