Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véletlenül elárultam magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül elárultam magam, sos mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kollegám aki tetszik és én is be jövök neki, de tabu mert barátnője van. Egy másik kollégámmal beszélgettem aki amúgy nagy haverja. Kérdezgette hogy mi van köztem és a pasi között. Mondtam hogy semmi, amúgy is ott a barátnője. Erre megkérdezte hogy ha nem lenne barátnője akkor mi lenne. Én meg sokáig nem tudtam mondani semmit, beállt az az egyértelmű csend amit nem akartam. Aztán rá vágtam hogy nem akarom bonyolítani az életem (azaz belemászni a kapcsolatukba). De úgy érzem ezzel most elárultam magam, rá kellett volna azonnal vágnom hogy nem akarok semmit a pasitól.

Mit csináljak, utólag megmondjam neki hogy azt úgy értettem hogy nem? Vagy azzal csak rontok a helyzeten?


2018. máj. 7. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell magyarázkodni. Őszinte voltál. Tetszik valaki, akinél nem próbálkozol, mert foglalt. Ez egy normális, felnőtt hozzáállással. Nem kell azt hazudni, hogy nem tetszik.
2018. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Jól van ez így, nem kell semmit utólag magyarázkodni.

Őszintén elmondta, hogy mindegy mi lenne, mert ugyis barátnője van.

Nem kell ragozni a témát.

2018. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy ha ezt az infót elárulja a pasinak akkor megromlik a köztünk levő viszony, megijed hogy rá akarok menni, kínos lesz a kettesben töltött idő, stb. Sejti biztosan amúgy meg látom rajta hogy tetszek neki én is, de én nem akarok ebből bonyodalmat.
2018. máj. 7. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Akkor viselkedj normálisan továbbra is és ha sokáig furin viselkedik akkor mond el nyugodtan hogy azért mert tetszik neked még nem dől össze a világ. Nem fogsz kikezdeni vele, megmaradhat a baráti viszony.
2018. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Az biztos hogy a haverja le adja az infót mert pont ezért kérdezte tőled ha nem éppen ő akart kikezdeni veled mert ez is benne van...az hogy a következő lépés mi lesz az a kiszemeltedtől függ szóval ne lepődj meg ha esetleg két hét múlva eléd áll azzal hogy szakítottak a barátnőjével...azt a azért nem vágom hogy a nők miért mindig a foglaltra buknak :D
2018. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarázkodnod, vállalni az érzéseidet nem ciki, viselkedj úgy, ahogy eddig, és nem lesz gond.

Különben bizonyos tekintetben én is hasonló helyzetbe csöppentem, csak én nem lepleztem le magam mások előtt, mi nem vagyunk olyan kapcsolatban sem, hogy beszélgetni tudjunk, és ő barátkozni sem barátkozik.

2018. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"azt a azért nem vágom hogy a nők miért mindig a foglaltra buknak"- Nincs ráírva másra, hogy foglalt-e vagy sem, hacsak nem vállalja fel nyíltan. Én pl. mikor megismertem azt, aki most tetszik, nem tudtam, hogy van-e valakije, hatással volt rám és kész. Beszélgettünk, akkor sem említette, csak hogy nagyon elfoglalt, ez még nem jelent barátnőt. Aztán puhatolóztam kicsit, van, ami arra utal, hogy van barátnője, de nem egyértelmű a dolog, van, ami meg inkább arra utal, hogy több nőt is szédít, mert úgy viselkedik, sokakkal kacérkodik.


Na, mindegy, szóval nem szándékosan tetszik meg olyan, aki foglalt. Én örülnék, ha egyedülálló lenne az én kiszemeltem, és össze tudnék vele barátkozni, meg lehetne több is, még akkor is, ha az csak kaland lenne. Attól, hogy erre most minimális az esély, meg látom, amit látok, még hatással van rám, és nem ezért, hanem minden más miatt, amilyen ember ő, de ezt nem részletezném, mert nem tartozik a kérdéshez. Gondolom, a kérdezőnek is megvannak azok a dolgok, amik miatt ez az ember lenyűgözte.

2018. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

“azt a azért nem vágom hogy a nők miért mindig a foglaltra buknak :D”


1. Nem “bukok” rá, csak tetszik. Az állatkertben a tigris is tetszik, de attól még nem viszem haza.

2. Kb a kollégáim 80%-a házas, jegyben jár vagy barátnője van, nem ezen múlik hogy kihez vonzódunk.

2018. máj. 7. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked ÉS te is neki, akkor lépj. Ha komolyan érdeklődik irántad, akkor szakítani fog a barátnőjével. Ha csak "komolytalan" kapcsolatban lenne veled, ágyba vinne, akkor pedig ábrándulj ki belőle.
2018. máj. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!