Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha sokáig néz a szemembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig néz a szemembe, többször megérintjük egymást "véletlenül", lehet, hogy többet érez barátságnál?

Figyelt kérdés

Ugyanarra a képzésre járunk mindketten, így alakult ki egy baráti kör. Szeptember eleje óta ismerjük egymást, tehát nem régóta. Feltűnt, hogy nem csak beszélgetés közben (ami teljesen természetes), hanem ha csak meglát valahol és elkapjuk egymás pillantását, hosszú ideig néz a szemembe. Én sokszor zavarba jövök és másfelé nézek, de tegnap nem tettem ezt. Kíváncsi voltam, ő mit reagál erre. Apró érintések is voltak, amit elkerülhettünk volna, ha akarjuk.


Mindketten 20-25 év közöttiek vagyunk. A srác egy kicsit visszahúzódóbb, "nem a társaság közepe" típus, én is hasonló vagyok. Kezdenem úgy érezni, hogy ő sem teljesen közömbös számomra, viszont csoporttárssal nem szívesen kezdenék semmit. Amíg nem tűntek fel ezek a dolgok, sikerült nem foglalkoznom azzal, hogy pasiként jól néz ki, de az utóbbi időben nem tudom hova tenni, amikor történik egy fent leírt helyzethez hasonló.


Veletek volt már hasonló? Mi lett a folytatása?


2017. szept. 22. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy történt. Mi? Hát összejöttünk, élveztük, amíg élveztük, aztán szétmentünk, és kicsit kínos volt. Ennyi. Egy éves képzésnél nem a világ vége, ha szétmentek.

Én adnék neki egy esélyt.

2017. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két éves a képzés, bár nem sokat változtatna a helyzeten. Igazából csak azt nem tudom, hogy a jelek (?) alapján vajon ő hogyan viszonyul hozzám. (Tudom, hogy ezt látatlanul nem lehet megmondani.)
2017. szept. 22. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2017. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meglehet. De még mindig bizonytalan vagyok, pedig ma is voltak olyan szituációk, amikor zavarba hozott.
2017. szept. 25. 17:43
 5/7 anonim válasza:
Na lett valami?
2017. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még semmi. Továbbra sem tudom eldönteni, mit akarhat. A héten 3 egymást követő nap is eljött velem ide-oda, pedig nem hívtam, csak neki is arrafelé volt, vagy lett volna dolga. Neten minden nap ír, viszonyag sokat, pedig korábban úgy kellett kihúzni belőle a szavakat és örültem, ha nem csak egy szóval válaszolt, vagy egyáltalán válaszolt.


Lehet, hogy ez már valaminek a jele, de még mindig bizonytalan vagyok, mert van, amikor meg abszolút úgy viselkedik, hogy határozottan rámondanám, hogy nem akar tőlem semmit.

2017. okt. 14. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg.
2017. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!