Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randira hivtam a csajszit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hivtam a csajszit, igent mondott azzal, hogy face-en fixáljuk az időpontot. Ráirtam másnap, nem válaszolt. Összefutottunk (véletlenül), köszönni is nehezen akart. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, hagyjam... de szeretem és krvára fáj hogy ezt csinálta. Minding normális voltam vele, az se fájt volna ennyire, ha facen annyit ir, hogy meggondolta magát. 28 éves nőtől nem ezt várná az ember.
2017. nov. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Most jobb, ha randi után mondja el, hogy semmit nem akar?
2017. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Egy kávéra hivtam el, pontatlan volt a fogalmazásom a randival kapcsolatban. Egy randi "előszobájának" gondoltam. Szóval szerintem igazán eljöhetett volna és igen, ha utána mondja talán jobb.
2017. nov. 19. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen felejtsd el! Ne csinálj magadból bohócot!
2017. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Most jobb, ha randi után mondja el, hogy semmit nem akar?"


Nem, az a jobb, ha egyenesen megmondja, hogy mi a helyzet és nem húzza a kérdező idejét. Az ilyen gyerekes játszadozással csak megalázza a kérdezőt.

2017. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

"Hát tapasztalataim alapján nincs olyan nőknél hogy 'nem ezt vártam volna'. Mindig meg tudják lepni az embert a butaságukkal, ostobaságukkal, bunkóságukkal. :'D" Kiváló anyák napi köszöntő, szemtől szemben mondjad édesanyádnak nyomika.


Kérdező:

28 évesen ez a szintje, akkor ne is bánkódj, gondolj bele, ha összejössz vele és pár hónap után csinált volna valami hasonló gyökérséget.

Az ilyenek mindig elfutnak a problémák elől, vagy hogy magyarázkodniuk kelljen.

2017. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy szép a nő, de stílusa, agya az nincsen.
2017. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@5 Kinek nem inge, ne vegye magára. Nyomikának meg nevezheted a jó ***** *****!
2017. nov. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!