Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadt ki a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a szeretőm amiért elarultam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy román sráccal, akivel egyszerűen szerelem volt az első látásra.

Olyan vonzalmat éreztünk egymás iránt mint még soha.

A szexuális vonzalom az egekben volt.

Sajnos neki van már régóta egy barátnője Romániában akit csak nagyon ritkán lát.


Azt mondta nekem hogy nem bízik benne és hogy el fogja hagyni.

Tudom ,tudom...

Ez csak a duma.

És most mindenki azt fogja írni hogy én csak a szexre kellettem neki de ti nem láttátok és nem éreztétek hogy mennyire egy hullámhosszon voltunk.

Mint a friss szerelmesek,azzal a különbséggel hogy neki van valakije.

Mindent meglett amit kértem, kedves volt ,odaado ,ajándékokat vett, még a talpamat is csókolta, láttam rajta hogy szeret.

Az első pillanattol kezdve amikor meglattuk egymást, nem tudtunk egymás nélkül élni.

Aznap amikor meglatott, o is érezte hogy mi ketten össze fogunk jönni.

Nem csak szex volt ,hanem közös főzés,vasarlas, seta,együtt aludtunk.


Még csak Kb 2 hete tart ez az egesz.


Tegnap nalam volt és láttam hogy hívta a barátnője.

Nem vette fel,de elkertem a telefonját mert eddig is azt csinálta amit mondtam,nem mondott nemet semmire.

Tehát beleneztem az üzenetekbe és láttam hogy a barátnőjet nem fogja elhagyni egyhamar mivel neki is exakt ugyanazokat írja mint nekem.

De nagyon durvan.

Minden reggel megkerdez hogy mit ettem, őt is megkerdezi.

Délután 3kor hogy mit csinalok, utána őt is megkerdezi.


Szóval ez annyira fájt tegnap hogy hirtelen felindulásból kidobtam a lakásból és Facebookon megirtam mindent a nőnek

Amúgy pont tegnap este ment haza Romániába. 3 hétig ott lesz.

Az úton végig nekem írt, könyörgott hogy ne tegyem tönkre az életet.

Azt mondta hogy hibázott, rajott hogy szereti a barátnőjet és őt választja.

Megkert ezerszer hogy toroljem ki az uzeneteket mielőtt a nő megnezi, de nem töröltem ki.


Reggel a nő látta az uzeneteket elkukdtem neki mindent .

A férfi meg egyszerűen letiltott engem mindenhol.

Vagy nem jelentettem neki semmit vagy túl korán boritottam fel a bilit.

Várnom kellett volna azt hiszem.

2 hét után, nem varhatom hogy engem válasszon csak annyira féltem hogy 3 hétig Romániában a nővel lesz,annyira fájt, hogy nem bírtam tovább.

Ilyen a szerelem sajnos.


Hiába szeretem, annyira megbantott hogy nem fogok vele kibekulni akkor sem ha vissza akarna jönni hozzám.

Tudom hogy csak azért jönne mert a nő elhagyta.

De ha ennyire szereti a nőt, és úgy érzi hogy az élete nélküle romokban hever ,akkor miért feküdt le velem 2 héten keresztül?

Ez nem lehet igazi szerelem köztük!


Jo döntést hoztam vagy nagyon szemét vagyok ?

Kicsit sajnálom hogy ilyen helyzetbe hoztam de talán végre megtanulja hogy a tetteiert felelősséget kell vállalnia.



aug. 10. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
100%

"Mind buta liba, akiket ingyen dugnak???"

--> Igen.


"Letiltott tegnap reggel,azóta nem keres."

--> Erről beszéltünk...

aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 A kérdező kommentje:

27, igen .

Tudtam az első perctől hogy van valakije.

De ahogy már említettem, mindent elsöprő vonzalom van kettőnk között. Ekkora szexuális energia még a párkapcsolataimban sem volt.

Ezt ő is érezte.

Esküszöm olyan volt mint egy filmben amikor először meglattuk egymást.

Ültem a padon ,ő elsetalt előttem, rám nézett és nem tudott tovább menni.

( nem azért mert annyira szép vagyok)

Utána párszor talalkoztunk a parkban ,beszéltünk, már amennyit tudtunk, majd augusztus 4.en kerültünk igazan szorosabb kapcsolatba.

Ajándékokat vett nekem , nálam aludt,evett,ivott,együtt vásároltunk, foztunk, kézen fogva sétáltunk.

A szexről meg ne is beszéljünk.

Egyszerűen olyan volt ,mint amikor 2 puzzle darabot össze illesztesz.


Ebbe az egészbe csak azért mentem bele ( szexkapcsolat volt a célom) mert azt mondta hogy már alig beszél a barátnőjével és hamarosan szakítani fog ,de meg kell várnia a januárt mert az apja a nő apjával uzletel.

Többet nem értettem. Google Translate nem tul jol fordít. :-)


De aztán péntek este a kezembe került a telefonja és meglattam hogy esze ágában sincs szakítani és nem hidegultek el egymástól az üzenetek alapján.


Minden nap beszelnek, sziveket küldenek egymásnak,stb .....

Ezért eldontottem hogy ilyen hazug patkány szeretője nem leszek és boritottam a bilit.


Penteķen egész ejjel könyörgött hogy töröljem az üzeneteket és azt írta hogy velem nincs jövője, a lányt szereti,hibázott, megbanta stb.....

Amikor rakerdeztem hogy miert tette , azt írta hogy nem tudott ellenallni, és hogy kezdett belém szeretni, nem tudatosan tette.

Hat, elég tudatosan szexelt 1 héten keresztül.


Talán nem kellett volna ezt tennem. Én is megbantam és q számomra is egy jó lecke volt.

Soha többé nem leszek a harmadik.

Remelem tanul az esetből.

A vágyai ide vezettek.

aug. 11. 10:51
 33/87 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarom elhinni kerdezo, hogy ennyire buta vagy, hogy elküldted a barátnőjének azt a részt is, amiben leírja a pasas hogy te miben vagy jobb mint ő.

Mintha nem lett volna elég a többi bizonyíték. Mintha nem lenne így is elég fájó a barátnőnek ez az egész.

Ez csak rólad szól, a te egodrol.

Én a helyedben mélyen magamba néznék az egész történet után.

aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 A kérdező kommentje:
33, Gonosz vagyok?
aug. 11. 14:39
 35/87 anonim ***** válasza:
73%
#34 Inkább szánalmas.
aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 A kérdező kommentje:

A nő ma azt írta hogy felejtsem el a férfit mert o az ove es sosem lesz az engem es hogy szamara ez egy lezart ugy.


Na ez a szanalmas ,nem en !!!

Ha az en baratom kefelne napokon at egy masik nőt, ugy kidobnam hogy a laba nem erne a foldet.


Na de egeszsegükre!

aug. 12. 14:03
 37/87 A kérdező kommentje:

Ha együtt is marad maradnak, amiért ilyen stilusban írt, elmeseltem részletesen hogy hányszor, milyen pózban, gumi nélkül.....a párja.

Megirtam hogy remélem terhes leszek és nyugodtan nyalja a peniszet ami múlt héten a seggemben volt ( nem volt amúgy) mindaddig amíg ismét meg nem csalja. Hahahahaha

aug. 12. 19:03
 38/87 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy normális...
aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 A kérdező kommentje:
Nehogymar én legyek a rossz
aug. 12. 19:37
 40/87 A kérdező kommentje:

Na de most őszintén, ilyen van hogy valaki megmutatja neked higy a pasid ajulasig dugta, te meg utána azt mondod hogy a dolog le van zárva, felejtsd el a barátomat?


Ez mennyire szánalmas?

Ha őszinték vagyunk ,kevés az esélye hogy 2 huszonéves együtt marad ,ha már most megcsalas történt .

Lehet nem en leszek a következő, de nem én voltam az utolsó az tuti.


En jol át lettem bva,neki meg megy tovább az élete ugyanúgy.

De a csaj valószínűleg csak azért írta higy vele marad hogy ne hogy már örüljek hogy vissza jön hozzám.


Ha vissza jönne, szexre megtartanam. Arra jó volt. Többre nem alkalmas.

aug. 12. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!