Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem és egyben a gyermekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem és egyben a gyermekem apja elárulta szombaton ittasan, hogy mielőtt megismert közel 100 prostituáltnál járt és nem bírom ezt feldolgozni, elváljak tőle vagy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt és ez sokk hatásként ért..
jún. 20. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindegy, hogy mit csinált, mielőtt megismert Téged?
jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúj.
jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Menj el te is 100 prostihoz!

Szemet szemért!

jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha nincs egészségügyi következménye, akkor rá se ránts, a férfiak ilyenek.
jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Sosem értem ezeket, nálam ez egy ismerkedési alap kérdés, nem 6 év házasság után kiderülő dolog. Én elválnék mert borítékolható, hogy melletted is fog menni.
jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát biztos elkapna a dupla hányinger, egy mert gusztustalan, egy pedig mert eltitkolta ezt.

6 év meg egy gyerek után el nem válnék, de bizalomvesztést okoz.

Kérdés felmerül hogy azóta volt-e és ha nem hogy higgyem el hogy nem hazudik, ha erről is hazudott?

Lehet így folytatni bizalom nélkül de érdemes is vajon?

Amúgy húznék nemi betegséges szűrésre.

jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
fele se igaz.
jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ittasan.. Vagyis ki tudja nem akart menősködni és "kicsit" eltúlozta azt a számot. Különben meg nekem mindegy kinek milyen múltja mert én is csináltam annyi hülyeséget, hogy fele is sok. Most mégis másképp élek. Szóval az a kérdés csupán, hogy szeret e, törődik veled és hűséges e? Ha ezek megvannak akkor ne foglalkozz azzal ki volt amikor még nem is ismerted.
jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Két hetente egy numera 4 éven át.

Nem lehetetlen.

Jelenértéken számolva 100*20 ezer, vagyis kétmillió.

Szintén nem lehetetlen.

jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Örülj neki, ha nem kaptál el tőle semmit....

Mit tudom én, szerintem ha emellett minden nagyon jó lenne vele, egyrészt házasság előtt már tudtad volna ezt, de gondolom amúgy más dolgok sem jók, másban is megnyilvánulnak benne dolgok, amiktől kivagy, és ez most egy újabb nagy lapát..

jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!