Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadt ki a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a szeretőm amiért elarultam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy román sráccal, akivel egyszerűen szerelem volt az első látásra.

Olyan vonzalmat éreztünk egymás iránt mint még soha.

A szexuális vonzalom az egekben volt.

Sajnos neki van már régóta egy barátnője Romániában akit csak nagyon ritkán lát.


Azt mondta nekem hogy nem bízik benne és hogy el fogja hagyni.

Tudom ,tudom...

Ez csak a duma.

És most mindenki azt fogja írni hogy én csak a szexre kellettem neki de ti nem láttátok és nem éreztétek hogy mennyire egy hullámhosszon voltunk.

Mint a friss szerelmesek,azzal a különbséggel hogy neki van valakije.

Mindent meglett amit kértem, kedves volt ,odaado ,ajándékokat vett, még a talpamat is csókolta, láttam rajta hogy szeret.

Az első pillanattol kezdve amikor meglattuk egymást, nem tudtunk egymás nélkül élni.

Aznap amikor meglatott, o is érezte hogy mi ketten össze fogunk jönni.

Nem csak szex volt ,hanem közös főzés,vasarlas, seta,együtt aludtunk.


Még csak Kb 2 hete tart ez az egesz.


Tegnap nalam volt és láttam hogy hívta a barátnője.

Nem vette fel,de elkertem a telefonját mert eddig is azt csinálta amit mondtam,nem mondott nemet semmire.

Tehát beleneztem az üzenetekbe és láttam hogy a barátnőjet nem fogja elhagyni egyhamar mivel neki is exakt ugyanazokat írja mint nekem.

De nagyon durvan.

Minden reggel megkerdez hogy mit ettem, őt is megkerdezi.

Délután 3kor hogy mit csinalok, utána őt is megkerdezi.


Szóval ez annyira fájt tegnap hogy hirtelen felindulásból kidobtam a lakásból és Facebookon megirtam mindent a nőnek

Amúgy pont tegnap este ment haza Romániába. 3 hétig ott lesz.

Az úton végig nekem írt, könyörgott hogy ne tegyem tönkre az életet.

Azt mondta hogy hibázott, rajott hogy szereti a barátnőjet és őt választja.

Megkert ezerszer hogy toroljem ki az uzeneteket mielőtt a nő megnezi, de nem töröltem ki.


Reggel a nő látta az uzeneteket elkukdtem neki mindent .

A férfi meg egyszerűen letiltott engem mindenhol.

Vagy nem jelentettem neki semmit vagy túl korán boritottam fel a bilit.

Várnom kellett volna azt hiszem.

2 hét után, nem varhatom hogy engem válasszon csak annyira féltem hogy 3 hétig Romániában a nővel lesz,annyira fájt, hogy nem bírtam tovább.

Ilyen a szerelem sajnos.


Hiába szeretem, annyira megbantott hogy nem fogok vele kibekulni akkor sem ha vissza akarna jönni hozzám.

Tudom hogy csak azért jönne mert a nő elhagyta.

De ha ennyire szereti a nőt, és úgy érzi hogy az élete nélküle romokban hever ,akkor miért feküdt le velem 2 héten keresztül?

Ez nem lehet igazi szerelem köztük!


Jo döntést hoztam vagy nagyon szemét vagyok ?

Kicsit sajnálom hogy ilyen helyzetbe hoztam de talán végre megtanulja hogy a tetteiert felelősséget kell vállalnia.



aug. 10. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
98%

Engem ezek után nem érdekelne hogy megtanulja-e hogy a tetteiért felelosseget kell vállalnia.

A megnyilvanulásai azt bizonyítják hogy egyikotoket sem tisztel végképp és ha azon agyalsz hogy kellett volna még várni, felesleges. Már egybol azt írta hogy szereti a baratnőjét és hibázott. Mennyire szavahihető ez az ember? Semennyire.

Engedd el magadban, nézz sorozatot, sírj, zárd le és többet ne kezdj foglalt pasival.

Eloszor is mert a legtobb esetben ugysem hagyja el a barátnőjét, masreszt ha rossz kapcsolata is van az illetonek és mégis szakítana, szakitas után úgyis kell egy kis egyedüllét mindenkinek, mégha akkor nem is érzi azt akkor.

aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen retkek sosem fognak megtanulni semmit. Felrekefélnek és még a szerető lesz a hibás ha borít mindent.

Egyébként akármennyire is állítod ő bizony nem volt szerelmes beléd. Ha az lett volna gond nélkül elhagyja a párját. Te csak mindent elsöprő szex voltál. Van ilyen megtanultad hogy foglalt pasikkal ne kezdj mert sosem fognak téged választani.

aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá teszem hogy ő fiatalabb nálam.

Ő 25 én 30 leszek.

Azt mondta hogy nem hagyja még el családi okok miatt , szomszédok, az apja uzletel az apjaval stb...

De azt állította hogy már teljesen elhidegultek es nem szereti.

Tegnap az üzeneteket látván nem úgy tűnt.

Igenis szereti.

Csak nem becsüli és nem tiszteli.

Hiányzott neki a szex ,ami természetes. Ezért jöttem én a képbe.

Csak akkor ezt illő lett volna az elején elmondani, és akkor én is max szexkapcsolatnak vettem volna.

De minden éjjel puszilgatott, elarasztott szeretettel, mindent megtett amit kértem.

Ezért nem gondoltam volna hogy őt választja.

Nagyon fáj.

aug. 10. 10:48
 4/87 anonim ***** válasza:
91%
Bakker neki az az otthona meg ők a hozzátartozoi. Ha en kimennék nyaralni egy pl Horvath német akarmilyen srácot en is betudnék vmi nyári kalandnak mert semmi közöm nincs hozzá sem meg az életéhez sem, az országához sem egyébként. Nem az az otthonom meg "identitásom".
aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:

O itt nem nyaral!!!

Itt dolgozik és nagyon ritkán jár haza!

Kb fel évente 1-2 hétre.

És ez nem egy egyszeri szexuális aktus volt, hanem 2 héten tartó szenvedélyes szeretkezés + közös programok.

aug. 10. 11:17
 6/87 anonim ***** válasza:
100%

"Csak akkor ezt illő lett volna az elején elmondani, és akkor én is max szexkapcsolatnak vettem volna."


B*szhatod, ha egyszer te magad mondtad szerelem volt első látásra.

aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
82%

Nyilvan a nyaralás csak pelda volt te hulye.

Meg nyilván ért a nőkhőz hogy mi kell nekik. Ez csak annyit jelent hogy jól szocializált a nőkkel. Ezzel a szenvedéllyel bármelyiket zsebre teszi simán.

aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
92%
Az a probléma, hogy te vele akarsz lenni annak ellenére, hogy párja van/volt és veled csalta. Nem fogod magad jobban érezni attól, hogy borítottál, de valahol persze jól tetted. Amúgy az ilyen típusú ember kevés százalékban változik meg. Viszont én a helyedben inkább magammal törődnék mert eléggé gáz, hogy beálltál szeretőnek. Tudtad, hogy barátnője van! Úgyhogy bár ő tartozott volna hűséggel a csajnak te magadnak tartoztál annyival, hogy nem alacsonyítod le magad szeretőnek. Érthető, hogy meg volt a kémia, de ha párja volt vissza kellett volna magad fogni és nem naivan, ész nélkül hagyni magad használni. Önbecsülést kéne kaparnod minél előbb!
aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nagyon egy hullámhosszon lettetek volna, és ha annyira nagy szerelem lett volna, mint amilyennek írod, akkor már rég veled lenne.
aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknél ez csak szédítési stratégia.
aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!