Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadt ki a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a szeretőm amiért elarultam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy román sráccal, akivel egyszerűen szerelem volt az első látásra.

Olyan vonzalmat éreztünk egymás iránt mint még soha.

A szexuális vonzalom az egekben volt.

Sajnos neki van már régóta egy barátnője Romániában akit csak nagyon ritkán lát.


Azt mondta nekem hogy nem bízik benne és hogy el fogja hagyni.

Tudom ,tudom...

Ez csak a duma.

És most mindenki azt fogja írni hogy én csak a szexre kellettem neki de ti nem láttátok és nem éreztétek hogy mennyire egy hullámhosszon voltunk.

Mint a friss szerelmesek,azzal a különbséggel hogy neki van valakije.

Mindent meglett amit kértem, kedves volt ,odaado ,ajándékokat vett, még a talpamat is csókolta, láttam rajta hogy szeret.

Az első pillanattol kezdve amikor meglattuk egymást, nem tudtunk egymás nélkül élni.

Aznap amikor meglatott, o is érezte hogy mi ketten össze fogunk jönni.

Nem csak szex volt ,hanem közös főzés,vasarlas, seta,együtt aludtunk.


Még csak Kb 2 hete tart ez az egesz.


Tegnap nalam volt és láttam hogy hívta a barátnője.

Nem vette fel,de elkertem a telefonját mert eddig is azt csinálta amit mondtam,nem mondott nemet semmire.

Tehát beleneztem az üzenetekbe és láttam hogy a barátnőjet nem fogja elhagyni egyhamar mivel neki is exakt ugyanazokat írja mint nekem.

De nagyon durvan.

Minden reggel megkerdez hogy mit ettem, őt is megkerdezi.

Délután 3kor hogy mit csinalok, utána őt is megkerdezi.


Szóval ez annyira fájt tegnap hogy hirtelen felindulásból kidobtam a lakásból és Facebookon megirtam mindent a nőnek

Amúgy pont tegnap este ment haza Romániába. 3 hétig ott lesz.

Az úton végig nekem írt, könyörgott hogy ne tegyem tönkre az életet.

Azt mondta hogy hibázott, rajott hogy szereti a barátnőjet és őt választja.

Megkert ezerszer hogy toroljem ki az uzeneteket mielőtt a nő megnezi, de nem töröltem ki.


Reggel a nő látta az uzeneteket elkukdtem neki mindent .

A férfi meg egyszerűen letiltott engem mindenhol.

Vagy nem jelentettem neki semmit vagy túl korán boritottam fel a bilit.

Várnom kellett volna azt hiszem.

2 hét után, nem varhatom hogy engem válasszon csak annyira féltem hogy 3 hétig Romániában a nővel lesz,annyira fájt, hogy nem bírtam tovább.

Ilyen a szerelem sajnos.


Hiába szeretem, annyira megbantott hogy nem fogok vele kibekulni akkor sem ha vissza akarna jönni hozzám.

Tudom hogy csak azért jönne mert a nő elhagyta.

De ha ennyire szereti a nőt, és úgy érzi hogy az élete nélküle romokban hever ,akkor miért feküdt le velem 2 héten keresztül?

Ez nem lehet igazi szerelem köztük!


Jo döntést hoztam vagy nagyon szemét vagyok ?

Kicsit sajnálom hogy ilyen helyzetbe hoztam de talán végre megtanulja hogy a tetteiert felelősséget kell vállalnia.



aug. 10. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vár rád meg ,hogy döntsön?Most max kidobja az ottani lány,és így megy majd hozzád...
aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:

Lehet hogy én többet ereztem mint o.

De nem hiszem hogy csak szeditett.

Eddig még csak 2 barátnője volt.

Nem tul jo kepu, nem csajozos pasas.

Szerintem szeretett engem de ugy nez ki a baratnojet jobban szereti.

Nyilván nem dobja el a több éves kapcsolatat, a biztosat , egy nyari fellangolas miatt.

A munkája is elég bizonytalan úgyhogy lehet hogy jovore mar itt sem lesz.


Faj hogy nem szeret annyira mint en ot, de jobb hogy ezt most kideritettem minthogy még heteket vartam volna .

Nem erzem hogy kihasznalt.

Mindent megtett ertem es elveztem vele mindent.

Inkabb csak ugy erzem hogy becsapott,nem volt oszinte velem

aug. 10. 12:35
 13/87 A kérdező kommentje:

11 , en is gondolkodtam ezen hogy talan egy picit várnom kellett volna.

2 hete ismerem Kb, de ebből a 2 hétbol én pár napot külföldön tartózkodtam.

5-6 alkalommal talalkoztunk összesen.

Akkor minden tényleg csodás volt .

Lehet hogy várnom kellett volna amíg egy picit elmelyul a dolog.

Másrészt, talán jobb hogy nincs ilyen párom aki megcsal és csak utána hagyna el.

aug. 10. 12:39
 14/87 anonim ***** válasza:
91%
Tiszta hülye vagy. Sose szeretett csak meg akart dugni. 2 hét alatt mire fel beszélsz szerelemről? Ez csak vágy volt, vagy kanoss@g.
aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:

14 , igen. Sajnos valószínűleg igazad van.

Most hogy így gondolkodok....

Reggel már meg is írtam a nőnek, hogy én csak szexre kellettem, őt szereti.


Hátha kibekulnek.

De joga van tudni hogy mit tett a párja.

aug. 10. 12:50
 16/87 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze kidobja. Ha nincs akkor vele marad, ő baja. Szard le mindkettőt. Magaddal foglalkozz mert nagyon naiv vagy.
aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Leírom az én nézőpontomat.

Szerintem annyi történt, hogy jött valaki,aki tudta, mit akarsz hallani,te könnyelműen széttàrtad a combjaidat, a pasas meg élt a lehetőséggel,amit tàlcàn kínàltàl neki.Ennek semmi köze a szerelemhez, tomboltak a hormonok és ennyi.

Legjobban jàrsz,ha elkezded élni a saját életedet, mert ebből te jól nem jössz ki.

aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:

"Meg vagyok döbbenve mindazon ami történt. Elolvastam az összes üzenetet. nincsenek szavaim. Mindkettőtök hibája, amit tettetek.

Kérlek, hagyj békén, mert nem akarok többé semmit sem hallani, sem látni."


Ennyit válaszolt a nő.

Elkuldtem reggel az osszes uzenetet ahol a férfi azt taglalja hogy nem miatta megy Romaniaba hanem hogy a szuleit lassa, ahogy arrol beszel mennyire hianyzom neki ,milyen jo a szex ,mennyire szeret es hogy barmit megtesz ertem.

Mindent megmutattam.


Termeszetesen békén hagyom oket ,nem irtam mar semmit, majd ok megoldjak ezek után ahogy akarjak.

aug. 10. 14:18
 19/87 A kérdező kommentje:

Ja még a kiszivott nyakamrol is elkuldtem a képet, es azt is ahogy azon aggodtunk hogy terhes e leszek.

Meg azt is ,amikor azt írta hogy miert vagyok jobb mint a barátnője.


Tudom , nem szép tőlem.

De megerdemli ez a patkany.

aug. 10. 14:37
 20/87 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező.Te egy nagyon buta ember vagy.Pedig öreg vagy már ahhoz, hogy ennyire hülye legyél.

Mi a fenét vársz te egy nálad 5 évvel fiatalabb, román vendégmunkástól?Akinek ráadásul otthon csaja van?

A huszonéves fiúk semmi komolyat nem akarnak, pláne, hogy még külföldi is, nem is itt van az otthona.Mit képzeltél te?A férfiak nem tudnak szeretni, mindent összehazudoznak egy kis dugásért.Te egy buta, olcsó qrva vagy, úgy is kezelt.

aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!