Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszerettél valakibe aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél valakibe aki “ nem lenne szabad “ akkor a magad boldogságát “nézed vagy a másik oldalt mert “ jaj az erkölcsök”?

Figyelt kérdés
33N
2021. nov. 14. 13:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
UI: Nem tudom, honnan szedtem, hogy nincs gyerek...
2021. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

20. Van gyereke nem írtam sehol, hogy nincs. Egyáltalán emiatt volt az hogy “családot szetszedni” ha csak párja van az más dolog.Titokban nem csinálom, most gondolkodási idő van aztán ő dönt.Fájna de szeretoi dolgot nem vállalok be.

Kicsit erős kijelentés tőled, hogy nem kellene olyan aki elvált , úgymond elhagyta a gyerekét…mert ebben a korosztályban ( 35-40 esetleg 45) már nagyon ritka akinek nincs gyereke és elvált vagy elvált.

33 vagyok igaz nekem nincs gyerekem sem férjem, de élettársam volt sok évig ami szinte férj. Tehát nekem is van múltam.

2021. nov. 15. 12:16
 23/33 anonim ***** válasza:
Van az a kor, amikor szembesülni kell azzal, hogy minden lehetséges partnernek gyerekei vannak. És ennél erősebb nincs semmi. Egy normális férfi semmilyen szerelem kedvéért nem lesz hétvégi apa. Nekem is borzalmas volt ezzel szembesülni, de én 10 évvel idősebb vagyok. 33 évesen te meg bőven találhatsz olyat, aki nem családos. Tartom továbbra is, engem kiábrándítana, ha elhagyná a gyerekeit miattam. A felesége nem érdekel, kapcsolatok jonnek-mennek az életben, de a gyerek egy életre szól. Talán azért is érzem ezt annyira erősen, mert van gyerekem. Én nyilván nem találok már olyan párt, akihez vonzodni is tudnék. Ezzel a legtöbb negyvenes nő szembesül válás után.
2021. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
23 Nem is ismerek olyat szinte aki 35-40es gyermektelen es azért olyan akinek tetszem is. Párat tudok akinek nincs de ők csak szórakoznak mindenkivel , buli az élet nekik. Azt meg inkább nem.
2021. nov. 15. 12:31
 25/33 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, 30 körüli, nálad pár évvel fiatalabb srác még nyugodtan szóba jöhet. 30 körül akarnak megállapodni általában. De tudom, hogy ez most sovány vigasz, mert mást szeretsz. De ha ebben benneragadsz most 3 évre, 36 leszel. Onnan kezdve szinte nulla eséllyel fogsz vonzó független, korban hozzád illő férfit találni. Ez a veszélye...
2021. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25. Most sem találtam, legyünk őszinték a 30 éves normális férfiak kaphatnak 22-25 éves nőt is akkor nem fognak idősebbet választani.
2021. nov. 15. 13:02
 27/33 anonim ***** válasza:
26-os, egy jó nő sokkal szebb 33 éves korában, mint egy nem jó nő 22 évesen. 33 évesen egy nő még nem öreg és bőven vonzó lehet a 30-as korosztálynak.
2021. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
És mégis mennyi gondolkodási időt kért? Meddig vársz rá?
2021. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

27 Sajnos nem feltétlenül. Én is látom magamon az idő múlását , hiába figyelek oda a bőrömre , sportolok, az idő az múlik.


28 2 hét addig eldönti mit szeretne. Ha nem keres tudni fogom, hogy az is egy válasz… de eddig keres ugyanúgy.

2021. nov. 15. 15:06
 30/33 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az erkölcsökkel nem kell foglalkozni. Az egyetlen, amire itt tekintettel kell lenni, azok a gyerekek.
2021. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!