Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elítéled azt a nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéled azt a nőt, aki elhagyja a családját, mert beleszeretett egy másik férfiba?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, elítélem.
Nem ítélem el.
57 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem szokásom mások felett ítélkezni.
2021. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%

Igen.


ALAP, hogy egy nő számára a szerető a legideálisabb szerep egy kapcsolatban.

Amelyik nő megházasodik, és pláne el is szaporodik, az megérdemli a sorsát. A sorsa pedig, hogy a családjáért éljen.


A szerelem, az élvezet, a szabadság, az ÉLET, az a szeretők kiváltsága.

2021. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha a családját elhagyja, azt elítélem. Ha a férjét, azt nem. A szerelem és a boldog párkapcsolat mindenkinek kijár, de ha gyerekei is vannak, akkor értük felelősséggel tartozik. Szerelme, pasija, férje akárhány lehet, de a gyerekeknek ő az egyedüli anyjuk.
2021. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Attol fugg mekkora a gyereke
2021. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha nem működött a kapcsolat megértem, hogy képbe jött más. Ilyenkor meg kell beszélni és békességgel kilépni a kapcsolatból. Aki viszont a gyerekeit hagyja el, azt embertelennek tartom.
2021. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2021. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha férjét azt nem, de ha gyerekeket is azt igen.
2021. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy a neme. Férfi és nő esetében is adódhat olyan élethelyzet, amikor a szakítás / válás jobb, mint rossz kapcsolatban maradni és ezáltal rossz mintát mutatni a gyereknek.
2021. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Ítélkezni nem ítélkezem senki felett. MINŐSÍTENI azt szoktam. Ha egy étel romlott, akkor arra azt mondom, hogy ez egy romlott étel. Ugyanúgy embereknél is.
2021. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Kamaszkoromban láttam a Kramer kontra Kramert - amúgy ez is mennyire egyenlőtlen már, a nő miért nem a saját nevén szerepel, na mindegy - és már akkor sem tudtam felmenteni vagy megbocsátani, hogy a szabadságért elhagyja a gyerekét egy anya, a szerelemért meg més súlyosabb nem is tudom micsoda, mert nem vétség, nem bűn, hanem tett, de akkor is megbélyegzi a szememben a nőt aki ilyet tesz, pedig igazán megpróbáltam mentegetni magamban mindenfélével az anyát.


Felnőttként, anyaként sosem tudtam újranézni, na és akkor most így (azt hittem) megbölcsülve, már akár nagymam is lehetnék, belenézegettem néhány perc erejéig és azt hittem megérkezik a feloldozás a nő számára, hát nem, méginkább felborzolta a kedélyemet.

2021. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!