Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elítéled azt a nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéled azt a nőt, aki elhagyja a családját, mert beleszeretett egy másik férfiba?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

ha gyerekeit elhagyja, elítélem, mert önző.

de ezt normálisan is lehet csinálni, elválsz és úgyis neked ítélik őket.

2021. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
Senkínek és nekem sincs ítélkezni jogom.Nem írtad kiskorú vagy felnött gyerekeid vannak.Ha kötelességedet telyesítedted felnőttek gyerekkek tarthatód úgy a kapcsolatot ahogy nektek jó ahogy akarjátok.Kiskorúnál már így van.Engem kérdezel én örülök hogy a szüleim 3évesen elhagytak.Persze ezt igazán csak 16éves korom körül tudtam megfogalmazni. Tiéd az élet legjobb belátásod szerint döns.Felnött nő vagy de egy rózsaszín köd miatt a biztosat a bizonytalanért ne add fel.
2021. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

#12 Ez csak ilyen nemek közti közvéleménykutatás


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2021. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Mint azt a férfit(előző kérdés), úgy azt a nőt is. Ha semmi más oka nincs, csak hogy viszket neki és ezért hagy csapot papot... hát... elég állati szint.
2021. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%

A megítélés a részemről nagyban függ a körülményektől. Nemet direkt nem fogok írni, mert mindkettő nemre vonatkozik a dolog. Ha valaki alkoholistát, erőszakost, kommunikálni, problémákat kulturált hangnemben megoldani képtelen embert hagy ott, akkor részemről nemcsak megértem, de kifejezetten üdvözlöm.

Az megint más lapra tartozik, hogy pl. a gyerekeket hagyja-e ebek harmincadjára, és irány a szabadság, vagy menekíti őket is...

Azt viszont IGENIS elítélem, ha az amúgy alapjaiban jól működő kapcsolatot hagyja ott, és minden dől-borul, mert új impulzus érte, mert kitalálja, hogy ő most önmegvalósít (5-10+ év után), meg ő jajj-jajj "még nem élt eleget, akkor igenis elítélem. Úgy gondolom, arra van az ismerkedési időszak, hogy kiderüljön: Kinek mi a szándéka, kinek mi a célja, kinek merre tart az élete, mit vár az élettől. Ha NAGYON nem egyeznek a célok, akkor jobb külön utakon folytatni. Nem pedig összebútorozni, közös ingatlant venni, gyereket vállalni. Ennyi.

.

2021. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, mit jelent az "elhagyja".

Elköltözik a házból és tartja velük a kapcsolatot?

Soha többé feléjük se bagózik?

Utálkozik? Normálisan viselkedik?

2021. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
ha a családját hagyja el akkor igen, ha férjét értelmes ember módjára akkor nem..
2021. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint a másik kérdéshez írtam. Attól függ hogy jött létre az a nagy szerelem. Milyen körülmények között. De alapvetően igen, elítélem, ha nem jó a kapcsolat tessék elválni, utána ismerkedni.
2021. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha van gyerek,akkor el. A gyerek fontosabb,mint némi szerelem,ami úgyis előbb,utóbb elmúlik.
2021. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha szülő elhagyja a gyerekét, az szerintem gáz, ha a párját/partnerét/házastársát hagyja csak el, az nem.
2021. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!