Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszerettél valakibe aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél valakibe aki “ nem lenne szabad “ akkor a magad boldogságát “nézed vagy a másik oldalt mert “ jaj az erkölcsök”?

Figyelt kérdés
33N
2021. nov. 14. 13:54
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

10. Szeretőkènt én sem vállalnám be. De valahogy ha “ miattam” mennek szét az sem kellemes.

Nah de igaz mindenki a saját boldogságát nézi, nem a másikét.


Nekem elég régóta nem jött senki, csupa szélhámost vagy magát másnak kiadó embert fogtam ki. Aztán egy jó ideje inkább hagytam az ismerkedést és akkor bumm.

2021. nov. 14. 16:53
 12/33 anonim ***** válasza:
61%

"Olyan meg még nálam nem volt, hogy ne jött volna másik."

Tehát szerencsés(ebb) típus vagy, így azért más...

Illetve persze, jön másik, csak az nem ő, és ha nem is hagy teljesen hidegen, de tizedannyit sem tud kiváltani belőlem. Vagy ahogy a Kérdező írja, még rosszabb is.

2021. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nálam ez hullámzott. Először a családját néztem, próbáltam ellenállni, mert ő is vivodott, meg is beszéltük, hogy nem lesz semmi. Egy hét pokol, de tartottam magam, nem írtam neki, de ő megszegte, írt és akkor már azt éreztem, senkinek a világon nincs köze ahhoz, ami kettőnk közt van, mert ezt akkor is egymás iránt érezzük csak, ha a felesége nem engedi. Teljesen elborult az agyam, nem tudtam már gondolkozni, mintha egyedül mennél szembe egy orkánnal. Ő hirtelen ellökött, megkaptam hogy nem érez irántam semmit, csak kalandot keresne, nem tudja megadni amire szükségem van. Én titokban akartam vele lenni, hogy a családja megmaradjon, de nem gondoltam, hogy egyszer megdugna és csá a tervei szerint. Így hát szakítottunk. Hónapokkal később megkeresett, de jött ugyanez a nyuglodes. Kénytelen voltam én kimondani, hogy hagyjuk ezt az egészet. 1,5 évig nem beszéltünk. Meglátott egy pasival, ettől rögtön baromi szerelmes lett, lerohant, de akkor is meggondolta magát és eldobott. Akkor már ott tartottam, hogy kilépek az életből. Még egyszer utoljára beszéltünk majdnem egy év múlva. Akkor éreztem azt rajta, hogy teljesen össze van törve, nagyon erős öngyilkossági gondolatai voltak. Borzasztóan feltette a családját, de akkor úgy éreztem, megtört az ereje és nem tud már engem többé elhajítani. Az évek alatt megszerettük egymást és tisztelni is elkezdtük. Én már akkor annyira szerettem, hogy rájöttem, mi történne vele, ha miattam elveszítené a családját, úgyhogy nem éltem a lehetőséggel, amikor elgyengulni láttam. Akkor már feltettem őket. A gyerekeit is. De főleg őt. Mindig hiányoztak volna neki mellettem. Akkor tudtam végleg kilépni ebből az egészből, 3 év szenvedés után.
2021. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
55%

#11: Ha meg miattad mennek szét, akkor ne áltasd magad, tőled is elsodorja az első szoknya szele. Mondjuk, ha neked a hűség nem fontos, és tudsz ilyen téren kompromisszumot kötni, hogy nem zavar, hogy mással szeretkezik, amíg este nálad alszik, akkor lehet, hogy lesz pár jó évetek. Amíg jobban belezúg az újba, és az asztalra csap, hogy válasszon.

Nős férfi ezért felejtős, mármint nálam. Ha hűséges, akkor nem kellek neki. Ha hűtlen, akkor ő nem kell nekem... Nem vártam sose a szőke herceget, nem kergetek álomképeket. Többek között ezért is jön követő, mert nem csak millióból egyet veszek észre. Alapvetően szeretem a férfiakat, sok köztük a jó ember, több fiú barátom van, mint nő. De ami alapvető, az a hűség, ahhoz ragaszkodok.

2021. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

14 Ez nem ezen múlik szerintem. Én többre értékelem azt ha felvállalja amit érez , mint ha muszájból tartja fenn valaki a látszatot. Én a saját szüleimen láttam a példát így nőttem fel, hogy csak miattunk ( tesóm és en ) maradtak együtt….


De ettől függetlenül, nyilván jobb lenne ha függetlenként ismerem meg.

2021. nov. 14. 18:45
 16/33 anonim ***** válasza:
Mit akarsz lépni?
2021. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
16 Nem én akarok lépni, hanem ő, mint írtam én szingli vagyok. Csak kicsit rossz dolog, hogy “miattam”.
2021. nov. 15. 03:43
 18/33 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem szereti a feleségét akkor lépjen ki a házasságból, se ne miattad hanem saját maga miatt. És ha már kilépett, akkor utána akarjon tőled valamit.

De gondolom eső körben a felesége mellett akar téged. Aztán meglátja hogy alakul

2021. nov. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

18 Nem, mellette semmiképpen.

Akkor ha úgy akarná a kapcsolatot bár nagyon fájna de lezárnám.

2021. nov. 15. 08:11
 20/33 anonim ***** válasza:
58%
Mivel nincs gyerek, tiszta sor, hogy váljon el, ha már máshoz vonzódik ennyire. Ha meg nem vonzódik annyira, hogy elhagyja érte a feleségét, akkor nincs kérdés, hogy csak háremhölgynek akar. Sokkal bonyolultabb a helyzet, ha gyerekei is vannak és őket is bukja a válással. Ilyenkor már benne van a pakliban, hogy akkor se válik el, ha megpusztul érted, annyira szerelmes beléd. Ilyenkor se lesz jó vége a dolognak, mert ha elválik, kapsz egy férfit, aki elhagyta a saját gyerekeit, kérdés neked kéne-e ilyen, mert nekem nem. Boldog se lenne a gyerekei nélkül és előbb-utobb téged okolna az elvesztésükért, ahogy tisztul a lila köd. Ha nem valik el, mehetne persze titokban, de egyrészt ott a lebukás veszélye és elképesztő gyorsan le lehet bukni, főleg ha valaki szerelmes. Akkor aztán olyan súlyos következmények vannak, ami rögtön kijozanitja majd és úgy fog téged megtagadni a felesége előtt, ha azt látnád és hallanád, soha szét nem tennéd neki. Ha nem bukik le, azt jelenti, hogy profi hazudozóvá vált és látod napról napra, hogyan hazudik a feleségének és tudod, ha erre képes, akkor a te szemedbe is képes ilyen profin belehazudni. Így hát ha mégis megkapod, kapsz valakit, akiben soha nem fogsz megbízni igazán. Tudat alatt elkezded őt megvetni a hazudozását látva. Ő eközben szintén megvet téged, mert szétteszed egy házas férfinek, azaz neki és ezzel veszélybe sodrod a családját, a gyerekeit és fel nem érhetsz majd a szemében a feleségéhez, aki a makulátlan tisztaság megtestesítője. A vége kiábrándulás és kijozanodas és ahogy a szexben is csökken az újdonság varázsa, már nem lesz semmi ami összeköt. Tehát házas férfivel ezért nem teljesedhet be soha a szerelem, mert bármilyen lépést tesz is, a vége kijozanodas a férfi részéről.
2021. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!