Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van barátnőd/feleséged, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnőd/feleséged, de beleszeretsz egy másik nőbe, akkor mit teszel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Maradok az eredeti mellett, voltak már fellángolások, de ő az igazi, érte vállaltam felelősséget, nem döntök ösztönből.

F/30

2021. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ha ő az igazi számodra, hogyhogy voltak fellángolások mellette, így többes számban, vagyis több is?
2021. júl. 24. 15:16
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha a másik nő az igazi, akkor "nagy a baj".
2021. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nincs tökéletes nő, tökéletes kapcsolat, és eljátszottam a gondolattal.

A másikban megvan az ami a páromban nincs, lehet jobb lenne, ilyesmik.

De aztán rájövök hogy nincs, nem akarom elveszíteni, nem akarok váltani, Őt szeretem. Ennyi.

#1 voltam

2021. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Hiába a szerelem, maradok a langyos házasságomban, mert nincs választásom 🤷‍♂️ F
2021. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem tesznek. A gyerekeiket választják és a felépített családi házat.
2021. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer megtörtént velem, hogy beleszerettem egy másik nőbe. Óriási tévedés volt, nagyon felreismertem.
2021. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mi volt a baj a másik nővel?
2021. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Újra kezdtem az életem egy másik nővel. Sokkal jobb, az első 10 év alatt nem adott annyit mint a mostani párom fék év alatt! Inkább kilépek mintsem egy szenvedő kapcsolatban éljek.
2021. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Volt nekem is fellángolásom, de tudtam, hogy ez csak egy "mesterséges" állapot, mert egy képzésen találkoztunk. Ott jóban lettünk, csomó időt töltöttünk együtt, de nem történt semmi köztünk. De mégis sokat gondoltam rá, volt benne valami, ami nekem nagyon nagyon tetszett. Azzal viszont tisztában voltam, hogy a párom az, akit szeretek és nem csak megszoktam. Vele tervezek mindent. Közben természetesen elmúlt ez a fellángolás a másik iránt, nem is tartjuk a kapcsolatot.
2021. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!