Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszerettél valakibe aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél valakibe aki “ nem lenne szabad “ akkor a magad boldogságát “nézed vagy a másik oldalt mert “ jaj az erkölcsök”?

Figyelt kérdés
33N
2021. nov. 14. 13:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Ki az akibe beleszerettél? Mi miatt nem szabad? Kapcsolatban van, vagy Te vagy kapcsolatban?

Más oldalt nézek inkább, ha ténleg szeretem nem akarom tönkre tenni az életét ha arról van szó!

32F

2021. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy nős, gyerekes férfiba.
2021. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Direkt konkrétumok nélkül írtam ki, hogy ne az legyen, hogy csak belekötnek. Nem vagyok kapcsolatban.
2021. nov. 14. 14:05
 4/33 anonim ***** válasza:
1# esként.. csak így akkor tanácsot is nehéz adni, hogy nem tudni miért "nem lenne szabad" beleszetetni! Ezek szerint Te felőled ok!
2021. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Azért mert házas ember. Sosem voltam olyan aki szétszedne egy családot, mindig elítéltem az ilyesmit. De amikor az ember már benne van az adott helyzetben, és kialakulnak érzései, nos akkor màr nem csak az elvek vannak….
2021. nov. 14. 14:22
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor. 2-nek volt igaza.
2021. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

A magam boldogságát nézem. Arra ugyanis rajtam kívül senki nincs tekintettel, senkit nem érdekel. Miért is foglalkozzak akkor én a máséval?

Emellett az is egy fontos szempont, hogy ha végre jött valaki, aki megmozgatott, aki vonz, akibe képes voltam bele is szeretni, azt nem fogom csak úgy "eldobni". Hisz ki tudja, hány év múlva jön még egy ilyen az életembe, ha egyáltalán... én nem vagyok az a szerencsés típus. Az pedig, hogy keressek mást, akit "szabad", egy óriási butaságnak tartom, mert ez nem így működik. Egyrészt a célzott keresés aligha vezet eredményre, másrészt attól, hogy valakit történetesen "szabad", még nem fogok megszeretni vagy akár csak vonzódni hozzá, ahogy az adott illető esetében sem az váltja ezt ki, hogy őt "nem szabad".

2021. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7 Nos igen a célzott keresés ( társkereső oldalak, ismerkedés rendezvényeken) még véletlenül sem jött össze , aztán mikor már fejben lemondtam az egészről akkor jött valaki, akire nem is szàmítottam.
2021. nov. 14. 14:30
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én lemondtam, hogy konkrét legyek: a nővérem párjába szerettem bele. Sosem gondoltam volna, eleinte nem is éreztem semmit. De a kedvessége, a mosolya, hogy mindig van egy jó szava mindenkihez, és a végén olyan bizalmas viszonyban álltunk egymással, hogy voltak dolgok amikről még a nővéremmel sem beszélt.

Amikor szakítottak az volt a legrosszabb. Kikerült a családunkból és nem nagyon találkoztunk már. Nagyon szomorú voltam. És sokàig nem is tudtam tovább lépni.

2021. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
Én csak a saját magam boldogságát nézem. Elég olvasgatni itt, körbenézni a való életben: nem tudok olyan szeretőről, aki ne lett volna boldogtalan, és ne szívta volna meg a végén, ráadásul még ő is lett a főgonosz mindenki szemében. Nincs az a pasi, akiért megéri ezt bevállalni! Olyan meg még nálam nem volt, hogy ne jött volna másik.
2021. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!