Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már beleszerettem egy másik fériba, lehetséges, hogy a páromat újra szeressem?

Figyelt kérdés
Közel 10 éve vagyunk együtt, de már nem szeretem úgy. Ezt még is mondtam neki pár hónapja, de kérte, hogy próbáljuk meg helyre hozni. Én nem érzem, hogy jobb lenne a helyzet. Viszont akit szeretek, olyan, mintha eltolna magától, nem akarna mióta tud a majdnem szakításról.

2021. ápr. 24. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek rendesen a pároddal? Változtatott dolgokon? Te is?
2021. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ő igen, én nem. Nem tudom már szeretni, de megpróbáltam.
2021. ápr. 24. 22:21
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát, akit szeretsz, azért tol el magától, mert fél, hogy a nyakán maradsz. Szóval csak szexre kellettél volna, abból is csak egy rövidke epizódra. A párodat már soha nem fogod tudni úgy szeretni. Én is így jártam, ez van. Felesleges lenne váltanom, mert se a páromat, se mást nem tudok szeretni, csak őt szerettem, aki eltolt magától.
2021. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmiről f~lek. A jelenlegi páromat szerettem legalább, csak már nem. De arra is gondoltam, hogy szingli leszek és, akit szeretek, vele úgy alakulhat a valami. Vele most barátokként találkozunk egyébként és beszélünk naponta kB..de érzem, hogy eltaszít és randizik is, tinderen fent van
2021. ápr. 24. 22:28
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

És biztosan baj számodra, hogy átalakult a szerelmed? Nem most lesz pont egy mélyebb dolog ebből? Biztosan nem csak az újdonság hajt? Ennyi idő után szerintem normális, ha nem úgy érzel, az ilyesmi átalakul, csak az a kérdés, konkrétan szenvedsz-e mellette vagy csak nem érzed azt amit szeretnél?

Mindenképpen beszéljétek meg ezt normálisan és szerintem ne kapkodj, adj elég időt magadnak.

Nehéz jól kezelni.

2021. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy az új jelöltre nem jó ráterhelni a szakítást olyan értelemben, hogy nem jó azt érezni, hogy miatta szakítottál, mintha ezzel köteleznéd arra, hogy akkor horgonyozzon le melletted.

A szakítás akkor jó, ha így is, úgy is megtennéd, mert menthetetlen a kapcsolatod és nem terhelsz rá felelősséget ezzel kapcsolatban az új jelöltre. Én biztos nem szeretném, hogy miattam szakítson valaki, mert ha mégsem sikerülne köztünk, nagyon rossz lenne arra gondolni, hogy miattam rúgott fel mindent és hiába.

Ettől függetlenül ha kihátrál, nem jó jel, akkor ő csak barátként tekintett rád vagy csak szexre akart. Vannak olyanok, akik kifejezetten foglalt nőkre hajtanak szexkapcsolat céljából, mert nem akarják, hogy a hölgy többet lásson bele.

2021. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, azt érzi, hogy miatta történt minden. De az igazság az, hogy ha nem jön, nem érzek így. De most (is) szenvedek nagyon. Van, hogy jobban, van, hogy kevésbé. Nem vagyok boldog.
2021. ápr. 24. 22:36
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő nagyon érzékeny típus. Szerintem szeretne egy rendes kapcsolatot, csak eddig sokat csalódott
2021. ápr. 24. 22:38
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem úgy tűnik ebből, hogy a barátod nem szerelmes igazán beléd. Sajnálom. Van ez így, hogy akkor jövünk rá, hogy már régen nem vagyunk szerelmesek a párunkba, amikor valaki másba beleszerettünk.

Nekem annyiból jobb a helyzetem, hogy mielőtt beleszerettem másba, előtte mi már 1,5 évvel majdnem szétmentünk, csak azért maradtunk látszatházasságban, mert pici volt a gyerekünk és az anyagiak miatt. Aztán 1,5 év múlva teljesen váratlanul ért, hogy beleszerettem valakibe, akit akkor ismertem meg. Ő elindult felém, de azonnal elkezdett kihátrálni, amikor rájött, hogy a házasságom felbomlóban van. Persze amíg benne voltam, ezt nem láttam ilyen élesen, de utólag egyértelmű, hogy teljesen jó lettem volna neki egy menetre foglalt nőként, de azt nem vállalta, hogy még a végén miatta elválok és a nyakán maradok. Inkább akkor nem is kellettem, egy menetre sem. Más kérdés, hogy saját magát kelepcébe csalta, mert időközben eléggé megszeretett, de az az igazság, hogy nem kellettem neki igazán sose. Nekem tényleg csak annyi jó az egész történetben, hogy a házasságom tőle teljesen függetlenül ment tönkre már jóval korábban. Én benne maradtam, nincs miért váltanom. A boldogságnak arról a fajtájáról lemondtam.

2021. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekünk még nincs se gyerekünk, semmi semmi közös ingatlan, ő lakik nálam. Ez ig egy gond, hogy sajnálom, még rengeteg minden van ebben, de úgy érzem kínlódok és úgy vágyom a szabadságra. Igen erre is gondoltam, hogy csak most jöttem rá, nem vagyok szerelmes. Amíg nem jött a másik, addig nem jöttem rá. Hát a barátom még próbálkozik, azért se nagyon tudom meglépni a szakítás, mert ő velem tervezett mindent, de bennem csak üresség van.
2021. ápr. 25. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!