Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már beleszerettem egy másik fériba, lehetséges, hogy a páromat újra szeressem?

Figyelt kérdés
Közel 10 éve vagyunk együtt, de már nem szeretem úgy. Ezt még is mondtam neki pár hónapja, de kérte, hogy próbáljuk meg helyre hozni. Én nem érzem, hogy jobb lenne a helyzet. Viszont akit szeretek, olyan, mintha eltolna magától, nem akarna mióta tud a majdnem szakításról.

2021. ápr. 24. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
A baj , hogy barátodnak hívod 10 év után is, mikor 3 év után már megilleti a "párom" szó jelzése, egyértelmű hogy te benned még a kis tini szerelmes vágyak tombolnak.
2021. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
én sose hívtam a páromnak őt. Volt, hogy jó volt a kapcsolat, de már olyan sivár minden, már nem vált ki belőlem érzéseket úgy. Szeretem, mint embert, és talán együtt is tudnék vele maradni, ezért is tettem fel a kérdést, mert, aki hasonló cipőben járt, hátha újra beleszeretett a párjába, bár tudom, hogy ugyanolyan sose lesz már. Ő még szeret, vagy legalábbis ragaszkodik hozzám, bár mostanában mondja, hogy egyre bolondabban viselkedem, a barátammal többet vagyok. Attól félek, hogy ha vele maradok, később megbánom, bár tudom, hogy így-is, úgy-is veszítek, mind két döntést megbánhatom.
2021. ápr. 25. 13:07
 13/17 anonim ***** válasza:
A párodnak van hova mennie, ha szétmentek?
2021. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Albérletbe menne, szóval igazából nincs. A szülei meghaltak.
2021. ápr. 25. 20:40
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Ismerős. Soha nem tudhatod, miért van melletted. Simán lehet, hogy tudat alatt érzed, hogy nem szeret téged és ezért lettél szerelmes.

Persze, hogy ragaszkodik. Az én párom is marha ragaszkodó volt mindig, mert gáz lett volna visszakullogni az albérletbe. Jelenleg 4 éve már szex sincs, pár éve bepróbálkozott, hogy vagy helyrejövünk vagy elköltözik. Teljesen meghatódtam, hogy eszerint mégse a lakhatás miatt van velem. De ez csak a dráma része volt, gondolom azt hitte, beijedek, hogy el akar hagyni és visszaszeretek bele. Nem jött össze, akkor már szerelmes voltam másba. Eltelt 4 év és még mindig itt lakik, egy szobában se alszunk. Ja, ő is nagyon ragaszkodó. Biztos azért nem zavarja, hogy más férfit szeretek és semmi nincs köztünk már, mert annyira szeret...nálam lakni. Jó, az tény, hogy nekünk gyerek is van. Én meg nem tudom kirakni őt, végső soron 10 évig segített fenntartani a házat, lekötelezve érzem magam, arra gondolok, ezalatt saját lakásra is gyűjthetett volna. Olyan vagyok, mint akit élve eltemettek.

2021. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. Ez két különböző kapcsolat. Ahogy a szeretetet, suerelmet is érezhetsz több ember iránt egyszerre, vagy akár egy időben.
2021. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Picsába már az ilyen hülyékkel mint át ötös?

Mi krva életért lenne jó egy langyos fos?

Te ilyen szarban vagy tutira, ezért írsz ilyeneket

Mit kéne ezen megbeszélni?

Ha leülnek akkor újból egymásba szeretnek???


Kérdező légy már felnőtt

Szakíts, élj egyedül

Jön majd jobb

2021. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!