Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek ez pofátlan kérés lenne, ha ezt kérném a barátomtól a féléves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Shiraz Hotelben, Egerszalókon 4 napot töltsünk el közösen.
2020. júl. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
69%
Mi meg három hétre megyünk Kanadába és minden nap lazacot fogok enni, amíg 14 milliót ki nem szedek belőle muhahaaha! Az én barátomnak több pénze van, mint a tiédnek -> rám többet költenek -> engem jobban szeretnek -> nekem jobb a kapcsolatom -> nekem jobb az életem -> én jobb vagyok. Na erre kontrázz rá!
2020. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy megengedhetitek magatoknak és boldogok vagytok. Nekem attól nem lesz jobb, ha másra irigykedem, eszemben sincs rádkontrázni vagy versengeni bárkivel ebben.
2020. júl. 20. 13:34
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
A pasid tud a Gorog utrol?Vagy az is meglepi lesz?Fizeti a felet,vagy szo nelkul elfogadta ezt a csekely ajandekot?Vagy a nyolc honapos evfordulora ezt elvarja,es majd a tizenegyhonapos evfordulon gyemantot fogsz kerni?Tanits mester!
2020. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
Nem tud, meglepetésnek szánom, de biztos vagyok benne, hogy örülni fog neki, említette, hogy nagy vágya egyszer Zakhyntosra eljutni. Nem fizeti, teljes egészében én állom. Nem várok gyémántgyűrűt, felesleges pénzkidobásnak gondolom az ilyesmit, a közös élmények viszont örökre megmaradnak.
2020. júl. 20. 13:54
 55/67 anonim ***** válasza:
59%

350ezer?

Abbol már kocsit veszek :D :D lol

2020. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
78%
Grat kérdező, ha így folytatod, te is felkerülsz a kategória top-troll listájára Balázska, 44/45 F, a bombanős kérdező, az ürge, és a házasodni akaró nő után.
2020. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100%

Írtad az árát, hát nem tudom, te ismered a párodat hogy mit szólna hozzá, vagy hogy hogyan álltok anyagilag.

Kicsit soknak találom, ennyi azért nem szokott lenni még jobb helyeken sem, pedig aztán mi nem szarozunk ilyesmin.

De gondolom mindketten jól kerestek, és ez a hobbitok, akkor teljesen rendben van.

Feltéve ha anyagilag is közösen dobjátok össze, vagy felváltva lepitek meg egymást hasonlókkal.


45-ös válaszoló voltam.

2020. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

Először menjetek el Görögbe aztán ha megtudja mit adtál neki majd viszonozni fogja,de szerintem nem szép dolog előre rá erőltetni ezt, egyébként is mindig boldognak kell lenni.

Drága édesanyám is olyan hogy csak akkor tud pihenni ha el utazik,pedig itt a környéken is szép helyek vannak akár csak kirándulás céljából, érdekes módon még 30 helyből maximum 4 helyen voltak ellenben én már mind a 30 helyen.

2020. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
87%

Neked kellene ismerned a párod.

Szerintem alapvetően a Görögországi kiruccanás 350 ezer forintért is marhára extrém egy friss kapcsolatban (akkor is, ha komoly!!!) ha csak az egyik fél fizeti. Nekem a helyében pofám sem lenne elfogadni. De az meg pláne vicc, hogy cserébe ugyanekkora volumenű dolgot vársz el, mint "meglepetés". Ráadásul "félévfordulóra".

Érhető, hogy szerettek utazni, mi is szeretünk. De szerintem ekkora anyagi vonzattal járó dolgokat nem egymásnak kellene adni meg egymástól elvárni, hanem közösen megbeszélni és közösen fizetni.

Mert lehet, hogy neked tök normális 350 ezres ajándékot adni a másiknak pár hónap után, de lehet, hogy a párodnak marhára nem normális.

2020. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
69%

350000 Ft ből sokkal több időre el tudok menni 4 nap alatt fel sem fogom mi van,csak annyi hogy jöttem majd mentem.

Legalább 10-14 napra kell menni, na az már valami.

2020. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!