Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha csak részegen keres felkösz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak részegen keres felköszöntsem a névnapján?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már többször jártam, és részegen fel szokott hívni, vagy rámír, és be szokta vallani, hogy hiányzom neki, és megölelne. De józanon nem keres, de volt aki azt mondta azért, mert úgy nem mer.


Ilyen esetben felköszönthetem a névnapján?



2020. márc. 18. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne? EGy névnapi köszöntés az égadta világon semmit nem jelent.
2020. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én ugye üzenetben szeretném felköszönteni.
2020. márc. 18. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne legyél már ilyen naiv....tényleg nem furcsa neked, hogy valaki csak részegen keres?? Ne már.

Mit foglalkozol még ezzel a Sanyi gyerekkel?

2020. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg ugy is be lesz allva aznap, tegyed.
2020. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyél neki egy áfonyasnapszot, örömködni fog érte a mocsok alkoholistája.
2020. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha te is részeg leszel aznap. Ezen picit gondolkodni kell, de menni fog.:)
2020. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!