Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól gondolom hogy aki hónapoki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy aki hónapokig nem keres annak semennyire de semennyire sem számítok?

Figyelt kérdés
Le is akarom törölni a face-ről és soha többet nem akarok hallani róla.
2020. máj. 3. 23:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem extrém a helyzet, akkor igen (extrém helyzet alatt pl. azt értem, hogy unokatestvérem kint volt önkéntesen esőerdőt kutatni Dél-Amerikában, ott nem volt konkrétan lehetősége üzengetni, mert iszonyat szar volt a térerő, de ezt pl. a családja tudta).
2020. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el, hogy az illető már el is felejtett...
2020. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudja hogy ra varsz, akkor tudod is a valaszt. Ha nem egyertelmu hogy varsz ra, es csak azt varod eszebe juss de egyebkent nem alakult ki kotodes, csak reszedrol akkor nem tudom mit varsz. En a barataimmal sem dumalok minden heten. Egseseknek csaladja van, melo van, szezonok vannak, pasi van, baratno van, eskuvo van blablabla van. Torolheted az illetot de igazabol ettol beljebb nem leszel. Ha ugy se keres, es csak ezen stromfolod magad allandoan hogy “na mikor vegre” Akkor viszont jobban jarsz ha torlod. De magad miatt.
2020. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ne torold mert magyarazkodni kell ha esetleg kesobb mashogy alakul, siman csak kovesd ki es ne foglalkozz vele
2020. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Keresd meg te, ha annyira érdekel téged a személye.
2020. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
hat... nem jo ha hamis illuzokba ringatod magad, de nekem jelenleg is van olyan, aki meg mindig napi szinten eszembe jut, de nem keresem... mert megbantottuk egymast, es nehez ujra beszelgetest kezdemenyezni... de meg mindig nem birom kiheverni.
2020. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mi nem bántottuk egymást.
2020. máj. 3. 23:55
 8/26 anonim válasza:
Nem koptattad le korábban? Vagy nem írtál neki vissza? Lehet úgy érzi nem érdekled
2020. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem koptattuk le egymást de 90%-ban én kerestem és 3 hónapja nem is írt. Magától nem képes én pedig már nem fogok
2020. máj. 4. 00:01
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa? Akkor eleg egyertelmu. Mondjuk nekem ciki lenne ha 1 uzi utan sem irna. Nem vagyon az a nyalozos smuzolos fajta. Ha valaki nem keres, azonnal veszem az adast, mert ha akarnak ugyis megtalalnak. ;)

En cikinek ereznem magam ha allandoan en mennek valaki utan. Te hogyhogy nem erzed ezt cikinek? Vagy egonek rad nezve? Nem serti az egod?

2020. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!