Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól gondolom hogy aki hónapoki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy aki hónapokig nem keres annak semennyire de semennyire sem számítok?

Figyelt kérdés
Le is akarom törölni a face-ről és soha többet nem akarok hallani róla.
2020. máj. 3. 23:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20#

Ebben a történetben is vannak érzelmek. Csak egyoldalú sajnos.

Nálatok viszont nem értem hogy miért hátrált meg ha mindkettőtöknél ugyanúgy meg volt... Ez akkora önsorsrontás

2020. máj. 4. 10:53
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy jártam, hogy 1,5 év alatt elhitettem magammal, hogy azért nem keres, mert semmit se jelentettem neki. Aztán amikor tovább akartam lépni valaki mással, nem engedett. Utánam nyúlt, de továbbra sem kellettem neki.

Akkor arra jöttem rá, hogy valószínű nem azért nem írt, mert elfelejtett, hanem mert el akart felejteni.

Azt hittem, van ennek jelentősége.

De igazából nincsen.

Jobban jártam volna, ha 1,5 évvel korábban törlöm őt örökre.

2020. máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló!

Akkor miért nyúlt utánad, ha mégsem kellettél neki? Ezt nem értem. Mi volt ezzel a célja? Miért akart elfelejteni?

2020. máj. 5. 10:05
 24/26 anonim ***** válasza:

Ennek vége van, de ha jól értem nem is volt semmi.

Nekem is csak egy év után tűnt fel, hogy valaki letörölt.

2020. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23-as: Elfelejteni azért akart, mert családos, gyerekekkel. No nem róla kell azért a hűség mintaszobrát megmintázni, mert mással nem okozott neki ekkora gondot megcsalni a feleségét. Hogy velem miért nem képes rá, hát nem tudom. Lehet, hogy csak nyűgnek érezné azt, hogy beleszerettem.

Hogy miért nyúlt utánam, azt szerintem nem tudja ő se.

Azt mondta, megzavartam őt.

Szerintem meg az egóját sértette csak. Ilyen férfiviadal, hogy nekem ugyan nem kell egy menetre sem, de az roppantul bánt, hogy más férfi megkapja. Alulmaradni nem szeret egyik sem.

Vagy belém szeretett. De nem féltem. Majd lesz neki más.

2020. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól. Sz*rik rád, szórakozni jó vagy. Majd akkor ír. Rég le kellett volna tiltani.
2020. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!