Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól gondolom hogy aki hónapoki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy aki hónapokig nem keres annak semennyire de semennyire sem számítok?

Figyelt kérdés
Le is akarom törölni a face-ről és soha többet nem akarok hallani róla.
2020. máj. 3. 23:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Reménykedtem
2020. máj. 4. 00:07
 12/26 anonim ***** válasza:
Mi adott remenyt? Hitegetett? Vagy barmi? A nagy semmire ne pazarold az enerdzsit! ;)
2020. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem engedett el, most meg annál jobban eldobott.
2020. máj. 4. 00:21
 14/26 anonim ***** válasza:

A hallgatas sokfele, de hogy nem epito jellegu, az biztos. Erdeklodes teljes hianyatol szandekos ovakodasig, sot neha az is, ha az illeto tart a masiktol. De hogy nem akar jelentkezni, ez teny.

Ha nem torlod, csak leiratkozol a hirfolyamarol, esetleg ugy allitod be, hogy o ne lassa a tied az jobb. Ha torlod, az egy gesztus fele, hogy mennyire fontos. Komolyan.

2020. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Érdekes amit írtál utolsó válaszoló!

Mitől lehet hogy szándékosan óvakodik tőlem, vagy mi miatt tarthat tőlem?

Azzal szerintem nem a fontosságot fejezem ki ha törlöm. Ilyet még nem hallottam sosem.

2020. máj. 4. 00:34
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

" soha többet nem akarok hallani róla."


Nem is fogsz.

2020. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal szerintem nem a fontosságot fejezem ki ha törlöm. Ilyet még nem hallottam sosem."


De igen. Aki nem fontos, azzal nem foglalkozol, még a törlés erejéig sem, eszedbe sem jut, nem hogy azzal foglalkozz, hogy a profiljára mész és törlöd.

2020. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsonak igaza van. Akit kvazi leszarunk azt eszre sem vesszuk van e vagy nincs. Tipikus az is amikor valaki utalja az exet, majd azt mindja tul van rajta. Nem. Aki tul van rajta az ugyanis nem utalja az exet. Ha te leszarod nem a profiljanak torlesevel vagy elfoglava.

Ergo igenis azt sugallja vele foglalkozol. Hidd el ez igy van.

2020. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
ÉN már 2 hét után elgondolkodnék, nem pedig hónapok után.
2020. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen kapcsolatot ápoltatok, de velem a szeretőm csinálta ezt...amikor már nem csak a vonzalomról szólt ez az egész, hanem az érzelmek is előtörtek bennünk; hirtelen meghátrált, ignorált...Amíg dolgoztunk rendesen akkor került, nem beszélt velem. Közösségi oldalakon némítva vagyok mindenhol...
2020. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!