Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tundék összehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tundék összehozni a leggyorsabban egy randit, ha semennyire nem megy a csajozás? 29/F

Figyelt kérdés
Iskola, munkahely, hobbi és az internet nem opció, mi maradt még?

2019. okt. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Pénz meg k89rva?
2019. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem megy. Viszont pont tegnap is szerztem ebben a témában egy kis tapasztalatot.

Ne randizni akarj vele, hanem megismerni, mint embert, mint barátot! Ha lehet köztetek több, akkor lesz is, ha nem akkor például be fog ajánlani szingli barátnőjeinél, ismerőseinél. De ehez az kell hogy lássa normális vagy és megbízható! Nekem utóbbi időben ez tűnik járható útnak.

2019. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak társkereső rendezvények, túrák meg hasonlók. Mondjuk ha nem megy a szóba elegyedés, akkor valószínűleg ott se érnél sokat.
2019. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két problémám van velük, ha vannak, akkor Budapesten (messze tőlem), másrészt nem tudok róluk és keresve sem találok ilyet. A nem megy a csajozásban benne van a szóbaelegyedés is. Kezdeményezni és milyen témával kezdeményezni talán a legnehezebb nekem.
2019. okt. 6. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
De ne milyen jól elbeszélgetsz itt velünk, s te kezdeményeztél mert te írtál kérdést. Az online miért nem opció? Én online ismertem meg a férjem 11 éve, igaz én is azt hittem, hogy az online ismerkedésből soha nem lesz semmi, de mégis lett
2019. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!