Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol ronthatom el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol ronthatom el? Próbálok ismerkedni de valahogy minden lány csak friend zoneba passzol egyből szinte (többi lent)

Figyelt kérdés
22 éves vagyok szerintem helyes srác, legalábbis a barátaim ezt mondják idáig volt két egyéjszakás és két komoly kapcsolatom ezeken kívűl nem is kavartam nagyon más lányokkal nem vagyok valami csajozós tipus. Lehet hogy az a probléma hogy túl őszinte vagyok? Mármint ha éppen csak sexet keresek én meg is mondom nem szeretem hülyíteni az embereket. Privátban küldök képet kíváncsi vagyok szerintettek van-e valami baj a külsömmel?

2019. szept. 19. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az lehet a baj, hogy te csak szexet keresel, hanem, hogy a lány kapcsolatot akar. Nem a megfelelő lánynál próbálkozol.
2019. szept. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első hogy tudnám felismerni probalkoztam tinderen meg más társkereső appookon is, meg ha egy olyan lányt találnék akivel kapcs lehet az se lenne baj de igy 22 éves létemre tobb mint 7 év párkapcs után lehet kéne egy kis idő kapcsolat nélkül
2019. szept. 19. 01:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy a te korodban a nők még nem nagyon tudják értékelni az őszinte férfiakat. Ezért is jobb 30 feletti nőknél kezdeni.


Ezzel kapcsolatban részletesebben ajánlom ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=ncclVLhMgzs

2019. szept. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon kevés lány keres csak szexet, ők is csak azért, mert a fiúk meg legtöbbször azt, és emiatt szinte lehetetlen máshogy kapcsolatba kerülni fiúkkal.

Ez egy betegség.

Ne küldj képet, nem lényeges a külső, a belsővel van baj.

2019. szept. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagy elég jóképű, vagy nincs elég pénzed.
2019. szept. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a tiniknek "öreg vagy", mármint az ilyen 16-18 éves korosztály, a veled egykorúaknak meg "fiatal". Én 22 vagyok, de komolyabb srácokat keresek, ezért inkább 24-27 között nézelődök. :)


Amúgy meg, értékelendő, ha elmondod, hogy mit akarsz, de ha nem találkoznak az érdekek, akkor nem lesz belőle semmi. Ha te kalamdozni akarsz, és mondjuk én komoly kapcsolatot, akkor nem lesz semmi. Ha te komoly kapcsolatot szeretnél, és mondjuk én kalandozni, akkor sem lesz semmi. :) általában így működik. És akkor még ott van, hogy nem jössz be valakinek, vagy messziről anyuci kisfiának vagy szociopatának nézel ki, és ilyenkor hiába vagy egy gyöngyszem, nem adnak esélyt, hogy megismerjenek, mert főleg fiatalon, rengeteg a lehetőség :)

2019. szept. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem küld képet :)))

L21

Nekem be jön az őszinteség.

2019. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. honnan gondolod hogy egy 20-22 éves fiú nem lehet éretteb egy 24-27 évesnél nem egy ismerősöm van akimajdnem 30 feleannyi munkatapasztalata van és a mai napig az nekik az élet hogy minden nap beszívnak vagy leisszák magukat és mégis mindig találnak egy-egy éjszakára lányt
2019. szept. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!