Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek ez pofátlan kérés lenne, ha ezt kérném a barátomtól a féléves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Shiraz Hotelben, Egerszalókon 4 napot töltsünk el közösen.
2020. júl. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
61%
Anyagiasnak gondolnálak..
2020. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%
Ez azert eleg draga hely, feleves "evfordulora" biztos nem kernek ilyet. Max ha felesben fizetitek, akkor okes. De nem ertem mi ertelme feleves evfordulot tartani... inkabb ha megbeszelitek, hogy menjetek el ide pihenni, es a koltsegeket elosztva elmentek pihenni az rendben lenne.
2020. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom. Vagy trollkérdés, vagy rohadtul pénzéhes vagy.
2020. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ti tudjátok, milyen a kapcsolatotok, ha megszokott dinamika nálatok, hogy te kérsz dolgokat, ő meg szó nélkül odaadja, akkor igazából nem az.


Az én kapcsolatom teljesen máshogy működik, mi féléves fordulókat se ünneplünk, illetve a közös utakat is együtt szervezzük, döntjük el és közösen finanszírozzuk.


Ezért mondom, hogy minden kapcsolat más, ha a ti kapcsolatotokban ez megszokott dolog, akkor nem pofátlan.

2020. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyagias, legtöbb kiadásunkat 50-50%-ban fizetjük, most viszont szeretném, ha ezzel lepne meg.
2020. júl. 20. 11:20
 6/67 A kérdező kommentje:
30 körüli dolgozó pár vagyunk, nem anyuka zsebéből szedném ki a pénzt (privátra válasz).
2020. júl. 20. 11:21
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha minimálbéres melós, akkor ja kicsit gáz. Ha milliomos felsővezető, te meg a cicababája vagy, akkor nem gáz.

Ha mindketten átlag emberek vagytok és mindenki fizeti a részét, akkor se gáz. Én szeretek oda járni, nagyon szép hely.

2020. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lenne meglepetés. Közös programokat közösen fizetjük, ez alap.
2020. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
39%
Jó sokba kerülsz, mit tudsz ennyiért nyújtani?
2020. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
6%
Miért jött divatba ennyire ez a páros, szerelmes wellnessezés? A falra tudok mászni attól, hogy minden második ember itt wellnessezget, ott wellnessezget.. mielőtt valaki félreértené, szeretném közölni, nem nem vagyok féltékeny. Én amúgy nem is kedvelem ezt a fajta pihenést. Nem vagyok oda a medencéért, ahol mások áztatják a testüket. Csak valaki árulja már el, nincs más program? Bármi mást lehetne csinálni, de ehelyett mindenki wellnessezni megy. Ki tudok akadni, mikor a rokonság is újságolja, hogy itt volt, ott volt.. engem nem tud lázba hozni és nem is érdekel. Nem is értem mi a vonzó ebben.
2020. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!