Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek ez pofátlan kérés lenne, ha ezt kérném a barátomtól a féléves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Shiraz Hotelben, Egerszalókon 4 napot töltsünk el közösen.
2020. júl. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
*hanem kimaradt
2020. júl. 20. 11:40
 22/67 anonim ***** válasza:
89%

Mit szólsz ahoz ha te lepnéd meg ezzel?

Legközelebb már fogja tudni.

2020. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
79%

"most viszont szeretném, ha ezzel lepne meg."


Hát az aztán nagy meglepés, ha te találod ki! ::D És majd meg is lepődsz?

Amúgy meg azt mondod, mindketten dolgoztok, akkor lepd meg te vele!

2020. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
93%

Eleve nem csinálnék olyat, hogy kéréssel állok elő magamtól, ha a párom nem kérdezi meg esetleg, hogy minek örülnék, de ha ráadásul átlagos anyagi helyzetben lévő pár vagytok, akkor egy kb. 400 forint értékű programot kérni fél éves kapcsolatban ajándékba .... nekem nagyon erős túlzásnak tűnik.


Én nem tenném akkor sem, ha a párom átlag feletti egzisztenciával rendelkezne (akkor esetleg max. úgy, hogy felesben fizetjük), de nyilván te ismered őt, és te tudod, hogy te ezt nem érzed-e túl nagy elvárásnak a magad részéről.

2020. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
43%
Szóval az sem lenne baj, ha csak ellenétek egymás mellett, csak akkor nem tennél annyi pénzt az üzletbe. :D Így viszont néha te is adsz, hogy a tízszeresét követeld vissza. :D
2020. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Féléves kapcsolatban pofátlanság. Több éves kapcsolatban meg fele-fele arányban kéne fizetni. Vagy már közös kasszán összeköltözve élni.
2020. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
91%
Jó program, mi szoktunk wellnessezni párommal (felváltva mindig más fizet). De ezek a wellness hotelek nagyon drágák, a 4 nap az általad írt hotelben valószínűleg több százezres kiadás. Ha ezt megengedhetitek magatoknak, akkor semmi probléma nincs vele, és senkinek semmi köze hozzá.
2020. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
96%

"ne a szokásos vacsi-bonbon-virág kombinációval lepjen meg"


Szokásos? Fél év vagytok együtt more! Te minden héten évfordulót ünnepeltek?

Amúgy is nagy divat ez, de mekkora idiótaság ünnepelni, 1 hónapja, két hónapja, fél éve vagyunk együtt stb...még az 1 évre azt mondom jóvan, de nehogy már leosszuk napokra!

2020. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem pofátlan kérés, de mondjuk az én partneremnek ez nem nagy kiadás. Itt a gyakorin aranyásó leszel akkor is, ha elfogadsz egy csésze kávét egy randin és nem hadakozol, hogy de igenis, hadd fizesd a részed.

Én is voltam aranyásó már itt, mert elfogadtam egy drága éttermi meghívást, azzal a részével persze nem foglalkoztak, hogy én előtte hányszor hívtam át a férfit vacsorázni, úgy, hogy a saját pénzemből vásárolt ételeket főztem.

Említsd meg nyugodtan, maximum nemet mond vagy megegyeztek másban.

2020. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
86%
Pofátlan, igen. És semmi meglepetés nincs benne. De te tudod, hogy mit enged meg a pénztárcája. Ha már meglepetést akarsz, akkor miért nem leped meg vele te? Te mivel készülsz az "évfordulóra"?
2020. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!