Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek ez pofátlan kérés lenne, ha ezt kérném a barátomtól a féléves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Shiraz Hotelben, Egerszalókon 4 napot töltsünk el közösen.
2020. júl. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a (fél)évforduló nem rólad szól, hogy meg kelljen lepni téged. Ez nem a szülinapod. Ez kettőtök ünnepe, nem a tied. Szóval lehet ott tölteni, ha megbeszélitek, és fizetitek felesben. De évfordulóra elvárni az ő költségére, hogy százezrekért vigyen el popsit áztatni, szerintem túlzás.
2020. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
79%

#29 egy csésze kávé és egy többszázezres kiruccanás hol van egyensúlyban?

Te ezalapján választottál párt, mások meg más alapján. Nem mindenkinek van rá pénze, vagy ha van is, nem mindenki azért dolgozik, hogy a nője parancsait teljesítse.

2020. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
100%
az 1 éves évfordulóra esetleg. :)
2020. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
81%

Én idióta meg 10 éve a féléves kapcsolatomban szarul éreztem magam egy 20 ezres koncertjegy miatt, és kifizettem neki.

Másnak meg a szeme se rebben a többszázezres "meglepitől", sőt el is várja. Beszarok :D

2020. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
94%

Ez már nekem is aranyásó kategória, mondom úgy, hogy itt gyakorin már én is megkaptam párszor ezt a jelzőt, csak mert én elvárom, ha elvisz a párom vacsorázni akkor ő fizessen, ne felesbe bohóckodjunk, úriember legyen.

De a lényeg, kérdésedre a válasz, ez nagyon pofátlat! Meglepetésből elhívatod magad? Én biztos nem tudnék elé állni, hogy vigyél ide vagy oda. Több százezer féléves évfordulóra? Ilyen nem is létezik, 1 év az évforduló, ez kb. semmi. Otthon egy szenvedélyes éjszakával le lehet tudni az egészet, ha neked egy számít.

2020. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Az én meglepetesem már régóta megvan, még 2 hónaposak sem voltunk, miror lefoglaltam két repülőjegyet és szállást Göröhországba szeptemberre, amit nagyon jó áron tudtam megtenni. Úgy voltam vele, ha esetleg nem leszünk már együtt, akkor maximum átíratom a repjegyet legjobb barátnőm nevére, de erre nem kell sor kerülnjön, nagyon úgy fest.
2020. júl. 20. 12:43
 37/67 A kérdező kommentje:
Az a 10 napos út, amit adok neki és amit én kérek tőle nagyjából arányban áll egymással anyagilag.
2020. júl. 20. 12:45
 38/67 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy troll, csak provokálni akar. Sikerült is elérnie.
2020. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy nekem az utazás a kedvenc tevékenységem, amire nem sajnálom a pénzt. Más lánynak hegyekben állnak otthon a ruhái/cipői vagy drága jeggyűrűről ábrándozik, addig én inkább elutazom ezeknek az árát.
2020. júl. 20. 12:48
 40/67 anonim ***** válasza:
57%
Mi az hogy 6 hónapos évforduló?Te ismered a párod, de szerintem pofátlanság. Egyrészt mert ez nem kicsi összeg, másrészt meg féléves "évforduló" címen kérnéd ezt? Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez tenyérbemászó viselkedés. Ennél már az is jobb lenne, ha azt mondanád, hogy csak úgy vigyen el és ő fizesse ki. Ennyi erővel hetente lehetne követelned valami drágább ajándékot "évfordulóra" hivatkozva. Ebben a megfogalmazásban engem csak az álságos modoroskodás zavar leginkább.
2020. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!