Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy ne legyen már vita a korkülönbségeken? Aki párt választ, lefelé és felfelé ugyanannyit térjen el, és főleg a férfiakra vonatkozik ez mert még mindig sokan kiskirályt játszanak.

Figyelt kérdés
Az nem egy kegy egy férfitől, ha pl véletlenül vele egykorú nővel jön össze komoly kapcsolatra, mert összejöhetett volna nála idősebbel is, ahogy fiatalabbal is. Teljesen normális hogy lefelé és felfelé is UGYANANNYIT térjen el a fejében a kis ideálképe, és nem kell megilletődni azon hogy nagy kegyesen felmegy a saját éltes életkoráig is akár. Mivel hogy természetesen az a középpont, és ahhoz képest kell viszonyítani, onnan lehet pluszmínuszozni...

2019. nov. 16. 09:59
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz vita, hanem a vélemények ütköztetése. Ha például, rendes, komoly, széles látókörű ember lennél, akkor belátnád, hogy nem éppen a te példádat kellene lépten nyomon hangoztatnod, és reklámoznod, mert megteszik épp elegen helyetted is a médiában... De nem így teszel, hanem ahol teheted, megemlíted a dolgot, pl itt is. Pedig az egyensúlynak nem igazán ez tesz jót... Elképzelhető hogy olyan ember vagy aki nem eleve erre hajtott, csak így sikerült, de gondolom akkor nem büszkélkednél vele... Szerintem inkább olyan vagy aki direkt ezt akarta valami agybaj miatt. Semmi büszkélkednivaló nincsen a te esetedben, egy a sok közül, de ezt úgyse fogd felfogni különben nem írtad volna ide... :D
2019. nov. 18. 11:40
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, kezeltesd magad, köszi.
2019. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Téged máshol is láttalak ilyeneket válaszolgatni embereknek. Szegény srácok, nem irigylem aki ilyennel összeakadt élete során. Szóval megértem őket néha, ha a nőket szidják.
2019. nov. 18. 14:05
 34/37 A kérdező kommentje:
Különben a 31 válaszom nem neked szólt hanem a férfi válaszolónak, azt gondoltam veled már lezártuk hogy neked az a véleményed, nekem meg ez.
2019. nov. 18. 14:07
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan én voltam, mert ugye másnak nem lehet ennyi a százaléka. :D

Tudom hogy nem nekem írtad, de orvosi eset a paranoiád és a kisebbségi komplexusod.

2019. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen tanulmányokat folytatsz, de nagyon érdekel téged ez a téma :)

A közvetlen környezetemben a boldog párokat megnézve, nagy részük felsőoktatásban ismerkedett meg és teljsen egykorúak vagy 20 ilyen eszembejut azonnal, van egy 8 évvel idősebb pasi, és 2 párnál 2-3 évvel idősebb a pasi, velünk együtt 3 párnál pedig pár évvel fiatalabb a pasi. Gyerekek mindenhol vannak 1,2,3 vagy 4 is. Ezért nekem ez a normális, és nem az amit néhány nagypofájú magyaráz, hogy csak az a jó ha a nő legalább 10-20-30-40- határ a csillagos ég évvel fiatalabb a férjnél. És zavar mikor fejtegeti valaki, hogy márpedig az a tökéletes megoldás, hogy ezt kövtendő példának adják elő. Máshogy már nem tudom elmondani, de szerintem írj ki egy kérdést ahol a saját tökéletes kapcsolatodat elemezheted és a korkülönbség csodálatos hatásait.

2019. nov. 18. 16:38
 37/37 anonim ***** válasza:
43%
Egyet még mindig nem sikerült megertened kérdező. Ez NEKED a normális. Nem mindenkinek. És miért kellene hogy mindenkinek normális legyen? Van aki biszexualis és neki az a normális hogy mindkét nemhez vonzódik. Akkor most mindenkinek így kellene csinálnia mert ha az egyik fele akkor a másik fele is? Ugyanaz a logika. Ugye hogy így már nem tetszik. Miért fáj az neked ha valaki nem úgy van beállítva mint te?
2019. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!