Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy ne legyen már vita a korkülönbségeken? Aki párt választ, lefelé és felfelé ugyanannyit térjen el, és főleg a férfiakra vonatkozik ez mert még mindig sokan kiskirályt játszanak.

Figyelt kérdés
Az nem egy kegy egy férfitől, ha pl véletlenül vele egykorú nővel jön össze komoly kapcsolatra, mert összejöhetett volna nála idősebbel is, ahogy fiatalabbal is. Teljesen normális hogy lefelé és felfelé is UGYANANNYIT térjen el a fejében a kis ideálképe, és nem kell megilletődni azon hogy nagy kegyesen felmegy a saját éltes életkoráig is akár. Mivel hogy természetesen az a középpont, és ahhoz képest kell viszonyítani, onnan lehet pluszmínuszozni...

2019. nov. 16. 09:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
25%
Édesanyádat libazzad ne engem. Idejarsz levezetni a frusztraciodat? Mert ha neked fiatalabb pasid van és ez mindkettőtoknek jó akkor nem értem mi a fene bajod van. Nem mindegy akkor neked hogy más kit és mit akar? Nekem két évvel fiatalabb pasi se kellene, de tíz év múlva se fog kelleni fiatalabb pasi. Nem a pénz miatt, az van nekem is, nem szorulok másra. Hanem egyszerűen a férfiak később érnek és nekem nem kisfiú kell. Ha neked viszont ez jön be és láthatóan van is aki kapható rá akkor csináljátok. De miért szúrja a szemed az hogy a többség nem így gondolkodik?
2019. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező: "libus" "az a te bajod" "csajszika vagy" Annyira süt rólad ez a keserű lúzer düh. Épp neked van bajod azzal, ha más boldog és nem a te elképzeléseid szerint választ párt. Állj le, mert már előre sajnálom a "pasikádat" (hogy hozzád hasonló színvonalú terminológiával éljek) mert egy házsártos, elsárkányosodott gonosz nyanyával kell majd élnie, amíg be nem dobja a törölközőt és le nem lép egy jófej csajszival. Legyél boldog, és vegyél vissza. A világ nem az ellenséged.
2019. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Hahahaha :)) :D Na, jó volt erre idenézni, azt hittem már nem jön több válasz :) Nem is értem mit kombináltok. Leírtam a véleményem a korkülönségekről, amit tartok továbbra is, és továbbra sem értek egyet azzal hogy szerinted a többség képviseli azt amit írogatsz. Aki nem kezd bunkózni, annak nem szólok be, ennyi.
2019. nov. 17. 13:39
 24/37 A kérdező kommentje:
Utsó, abszolút nem vagyok gonosz, én magam vagyok a bűbáj. De ez a véleményem a korkülönbségekről nem most alakult ki, és szerintem van létjogosultsága annak, hogy erre valakik felhívják a figyelmet. Nem én egyedül kezdem kapisgálni hogy ezen a területen van egy kis difi. Ja, hozzád képest nem hiszem hogy gazdag lennék utsó előtti... :) Szerintem ez a nézetkülönbségünk fő oka. Hiába, aki a törtetésre rendezkedett be, az bizonyos dogokból kimarad az életben... Valahogy mindent máshogy lát... Én pedig azt javaslom nektek csajok, hogy próbáljatok néha a begyöpösödött szemléletmódotokból kiszabadulni. Jobb lesz úgy nektek.
2019. nov. 17. 13:44
 25/37 anonim ***** válasza:
Nem a pénzre megyek és törtető vagyok. Fuck logic 😂 össze vissza beszélsz. Azt mondod a többség nem így gondolja mégis kampanyolsz itt. Döntsd már el. De ha arról van szó szívesen segítek neked orvost keresni aki kezeli a kisebbségi komplexusod.
2019. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

"Nem a pénz miatt, az van nekem is, nem szorulok másra"

Ezért írtam hogy neked ezekszerint sok van, merthogy itt emlegeted. Gratulálok hozzá, ügyes vagy! De azért néha elolvashatnád amit a másik ír, mielőtt össze vissza válaszolgatsz. Figyelj, maradjunkannyban hogy te kezdted a tuskó beszédet, sajnálom de nem akartam figyelmen kívül hagyni. De leht hogy csak pillanatnyi volt ez nálad, olvasd vissza az első kommented légyszíves, aztán gondolj bele ha valaki így betámad, mit csinálsz megköszönöd? Ennek semmi értelme ezt ilyen előzmények után folytatni, lehet hogy ahhoz szoktál hozzá hogy kiosztasz másokat és akkor csönd van, de most már mindegy, lehet hogy csak rossz kedved volt.

2019. nov. 17. 15:06
 27/37 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondolom hogy van egy nagyon széles réteg aki nem így gondolja, hanem teljesen normálisan gondolkodik és rugalmas, emberközpontú, de van egy nagyon hangos réteg akiknek be nem áll a szája, na ők máshogy gondolják. Meg hát a megszokás ugye, évezredek alatt, azt hiszem a "70 éves bácsi is vesz tinicsajt" felállástól indultunk valamikor évszázadokkal ezelőtt mindenféle földrészeken. Úgy gondolom kellene valahová előrefelé haladni.
2019. nov. 17. 15:10
 28/37 anonim ***** válasza:
Azért írtam mert tudom hogy ha nem emelem ki külön hogy nem szorulok a férfiak penzere akkor azzal jön valaki pl te hogy az anyagi biztonság miatt kell idősebb pasi hogy beleuljek a keszbe. Gondoltam megelozom de hát aki kötözködni akar az úgy látszik mindenbe tud. Azt viszont még mindig nem sikerült megfogalmaznod hogy mit érdekel téged az a széles réteg akiket a fiatal nők érdekelnek ha neked sikerült találnod egy kivételt.
2019. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Mi az hogy haladni kellene valahova előre? Azt kellene megertened hogy attól még hogy te valakinek nem kellesz az nem jelenti azt hogy az illető van rosszul bekotve. Mindenkinek más az izlese. Neked belefér a fiatalabb pasi, nekem nem. Van olyan férfi akinek belefér az idősebb nő van akinek nem. Ha megszakadsz akkor se tudsz ezen változtatni és nem is kell.
2019. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
33%

A PÁR-kapcsolat legyen már két ember dolga. De találgatni, még vitázni szabad, nekem viszont van két szép gyerekem egy 20 évvel fiatalabb nőtöl. így alakult.vita helyett valami mást csináltunk.

Ezt tanácsolom mindenkinek!

2019. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!