Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy ne legyen már vita a korkülönbségeken? Aki párt választ, lefelé és felfelé ugyanannyit térjen el, és főleg a férfiakra vonatkozik ez mert még mindig sokan kiskirályt játszanak.

Figyelt kérdés
Az nem egy kegy egy férfitől, ha pl véletlenül vele egykorú nővel jön össze komoly kapcsolatra, mert összejöhetett volna nála idősebbel is, ahogy fiatalabbal is. Teljesen normális hogy lefelé és felfelé is UGYANANNYIT térjen el a fejében a kis ideálképe, és nem kell megilletődni azon hogy nagy kegyesen felmegy a saját éltes életkoráig is akár. Mivel hogy természetesen az a középpont, és ahhoz képest kell viszonyítani, onnan lehet pluszmínuszozni...

2019. nov. 16. 09:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
45%

Ha a férfiakra hegyezed ki ezt a dolgot, akkor szerintem nincs is veled miről beszélni. Nyugodtan lépj be pár facebook csoportba. Láttam már pár helyen, ahol kiírták a kérdést, hogy ki járna nála idősebb vagy fiatalabb nővel. A nők kb. 90%-a csak idősebb férfit írt. A férfiak több, mint fele írta azt, hogy nála ez nem szempont.

Itt tényleg ennyi nő van, aki életében nem kommunikált még férfiakkal, hogy még a legnyilvánvalóbb női dolgokat is férfiakra húzzátok rá?

2019. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
62%

Bárki összejöhet bárkivel, de ezek a beidegződések általában elég praktikusak szoktak lenni.


Nyilván a férfinak a dolga biztonságot nyújtani a családnak, ergó jó ha ő már picit idősebb és megteremtette a lehetőségeket a családalapításhoz. Ugyanezen az elven jobb a fizetése a férfiaknak, mivel nagy részt ők tartották el a családokat és egy nő nem vállalt felelősséget másik 2-3 emberért.

2019. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
28%

Én 30 évesként összejönnék 25 éves hölggyel, de 35 évessel annyira már nem, mert mire odáig jutna a dolog köztünk, hogy szóba jönne a gyerekvállalás, a hölgy már valószínűleg biológiailag hátrányos helyzetből indulna a 25 évessel szemben. Jelenleg +1-2 év még belefér, de ha már 35 éves lennék, akkor inkább fiatalabbat keresnék, gyerek miatt ugyanúgy.

Ez szimplán racionalitás kérdése. Biztos az idősebb hölgyeknek ez rosszul esik, de nem a férfiakat kell emiatt hibáztatni.

2019. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%
Az itteni nők burokban nőttek fel 😃 csak a lepontozáshoz és a tiltáshoz értenek.
2019. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
29%
Harmincas ferfikent újabban csak fiatal , feszes, dögös lányokkal vagyok hajlandó kezdeni. Miért ne tenném? A barátnőm 21. Ha arra gondolok hogy egy negyvenes nővel kéne együtt lennem hogy neked "ugyanannyit térjek el felfele", akkor öklendezni kezdek.
2019. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem meg a szerelem nem válogat. Épp úgy bele lehet szeretni egy idősebbbe mint egy fiatalabb személybe. Aki azt írja, hogy csak ilyen meg olyan parameterekkel keres társat az nem azt az egy valakit keresi (túlzások nélkül), hanem egy jól kinéző testet maga mellé az ágyba. És ezt a testet bármikor le lehet cserélni egy jobbra, másra mert soha nem volt több számomra egy testnél.
2019. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
#5: Lassan a fiatal lányok kezdenek el tőled öklendezni.
2019. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Az #1-es válaszom lepontozásából ítélve: Tényleg :(
2019. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
19%
#6 ugyanúgy én is a szerelmet és társat keresem, csak míg a fiatal lányok rettenetesen vonzanak külsőre és belsőre is, addig az öregedő, sárkányosodó harmincas negyvenes korosztály nem. Elárulom, minden férfi fiatal, feszes, vékony csajokat hajkurászna, csak a többségnek nem jut. Nekem igen, mert tettem érte eleget. Persze ez is változhat. De mindenkinek azt kívánom, hogy találja meg a boldogságát, és ne csöpögjön gyűlölettől azért mert más máshogy gondolkodik. Na jöhetnek a lepontozások a feminista szeretet jegyében:D
2019. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
#6: Mi a véleményed arról, hogy a legtöbb nő csak nála magasabb férfival jönne össze?
2019. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!